Atgriezties pie raksta

Akcija Ogrē: iepriecini bez vecāku gādības palikušos bērnus

Šīs nedēļas nogalē – 8., 9. un 10.decembrī – Latvijas Bāreņu biedrība sadarbībā ar Ogres novada bāriņtiesu tirdzniecības centrā "Dauga", Ogrē, ikvienu aicina piedalīties labdarības akcijā ar savu ziedojumu vai sagatavoto dāvaniņu, sniedzot atbalstu un iepriecinot bez vecāku gādības palikušos bērnus.

"Šāda veida ziedojumu vākšanas akcija notiek pirmo reizi. Redzot, cik skaistus rokdarbus bērni spēj radīt, mēs ļoti vēlējāmies tos parādīt plašākai sabiedrībai. Bērnu darinājumus tirdzniecības centrā "Dauga" varēja iegādāties arī aizvadītajās brīvdienās, un cilvēku atsaucība bija liela. Šoreiz būs iespēja iegādāties Maltas speciālās internātskolas un Adamovas speciālās internātskolas bērnu radītos darbiņus – koka izstrādājumus, šūtos auduma maisiņus, apsveikumu kartītes un daudz citu skaistu, ar mīlestību radītu lietu," stāsta Latvijas Bāreņu biedrības valdes priekssēdētāja Ieva Siliņa.


Protams, ikviens aicināts nākt un atstāt arī pašu sagatavoto dāvaniņu, kas Ziemassvētku laikā iepriecinās kādu mazu sirsniņu. 


Akcija piektdien un sestdien ritēs no plkst.10 līdz 19, bet svētdien – no plkst.10 līdz 16.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40322

2017. gada 6. decembrī, 15:37, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to Gf • 2017. gada 7. decembrī, 09:23
Aizej un apskaties.
Gf • 2017. gada 6. decembrī, 18:02
Un kādas cenas?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet