Atgriezties pie raksta

Ogrē viesojas delegācija no Vinnicas apgabala

Ceturtdien Ogrē viesojās Vinnicas apgabala (Ukraina) administrācijas delegācija, lai nedaudz iepazītos ar novadu un ar vietējo pašvaldību uzsāktu sarunas par iespējamo sadarbību, tā vēsta pašvaldība.


 

Delegācija, kuras sastāvā bija augstas Vinnicas apgabala administrācijas amatpersonas, apmeklēja piedzīvojumu parku "Milžu taka". Šis aktīvās atpūtas objekts Ogres Zilajos kalnos jau iepriekš piesaistīja Vinnicas pārstāvju uzmanību, viņiem viesojoties Ogrē pilsētas svētku laikā. 


Vinnicas apgabala administrācijas pārstāvji iepazinās arī ar biomasas katlu mājas darbību, kur apkurei tiek izmantota šķelda. 


Apmeklējot AS "Hansamatrix" ražotni, viesi pārliecinājās par panākumiem elektronikas sistēmu ražošanā, savukārt SIA "Fazer Latvija" – ar jaunu tehnoloģiju ieviešanu apjomīgās maizes un konditorejas ražošanas nodrošināšanai un produkcijas sortimenta paplašināšanai.


Kopā ar Vinnicas delegāciju Ogrē bija ieradusies arī Latvijas ukraiņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētāja Irina Dukule. 


Ar delegāciju tikās Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gintas Sīviņš, domes Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Juris Laizāns un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, kā arī starptautiskās sadarbības koordinatore Sanda Zemīte. 


Par turpmāko sadarbību ar kādu no Vinnicas apgabala rajona pašvaldībām un sadarbības līguma slēgšanu lems novada pašvaldība dome pēc detalizētākas iepazīšanās ar piedāvājumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40333

2017. gada 7. decembrī, 17:00, Aktualitātes
no www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ēēē • 2017. gada 8. decembrī, 19:32
A kur mūsu Lielmāte? Kā ta tā? foto bez Lielmātes vidū?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet