Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 8.decembra numurā:

* Ministrs atcēlis Lielvārdes novada domes lēmumu;
* Atklās Regīnai Ezerai veltītu skulptūru;
* Ogres NSC otro reizi tiek pasniegta Gada balva

* Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļa – vieta, kur neatsaka palīdzību
Viens no šādiem jaunajiem ārstiem, kurš Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļā strādā kopš šā gada augusta, ir ogrēnietis Renārs Čeredņičenko. Par viņa darbu saņemts visvairāk pateicību. Pēc P.Stradiņa universitātes absolvēšanas Renārs gadu nostrādāja NMPD un, atbrīvojoties vakancei, atnāca strādāt uz Ogres slimnīcu. Nākotnē jaunais dakteris plāno specializēties traumatoloģijā. Uzņemšanas nodaļa ir vieta, kur visbiežāk vēršas pacienti ar dažādām traumām.


* Darbu policijā izvēlas tie, kuriem tā ir sirdslieta
Kā jau ierasts svētku reizē, apbalvoti tika vairāki centīgākie Ogres policijas iecirkņa darbinieki. Ar VP pavēli virsseržantam Pēterim Rubīnam pirms termiņa piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe – virsniekvietnieks, bet majore Tatjana Vasiļonoka un kapteinis Agris Bilders apbalvoti ar krūšu nozīmi "Par cītību policijā".


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Laba velte Gunāram Priedem
Zīmīgs ir kādas skatītājas jūsmojums: "Šo izrādi es gribu vēlreiz piedzīvot!"


Vairāk – lielvārdietes Rūtas Kolužas rakstā.


* Latvijas simtgadei veltīts dzejoļu konkurss "Zīmes no manas dzimtas"
Iepriekšējos konkursos bija ap 200 dalībnieku, bet šoruden uzstādīts jauns rekords – žūrijas komisijai nācās izvērtēt 312 līdz šim nekur nepublicētu dzejoļu.


* Praktiski un noderīgi: Dzelzs organismā – tas ir būtiski!
Dzelzi saturošie dzīvnieku valsts produkti ir liesa liellopu, cūkas, jēra un teļa gaļa, putnu gaļa, arī zivis un vēžveidīgie. Tieši gaļas produktos esošā dzelzs organismā uzsūcas vislabāk, bet, lai to vēl vairāk veicinātu, nepieciešams papildus uzņemt C grupas vitamīnus, ko satur, piemēram, citrusaugļi.


* Florbolistes cīnīsies par piekto vietu pasaulē: Ritvars Raits – speciāli "OVV" no Bratislavas;


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40338

2017. gada 7. decembrī, 22:40, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

micro finance • 2019. gada 18. jūnijā, 13:55
Bezmaksas finansiālā palīdzība: +573104676325 Bezmaksas naudas aizdevuma piedāvājums: +573104676325 Mēs esam kredīta piedāvājuma kompānija, un mēs aizdodam ar bankas pārskaitījumu vai rietumu savienības aģentūru visiem tiem, kam ir nepieciešama nauda, un kuri var mums atmaksāt ar samazinātu 5% likmi mazāk nekā 72 stundās. mēs esam pieejami 24H / 24H un aizdevums ir ātrs, visiem nopietniem cilvēkiem, lūdzu, sazinieties ar mums e-pasts: microfinance690@gmail.com whatsapp: +573104676325 Jūs sagaida silts prieks Naudas kredīts nopietni Naudas kredīts starp indivīdiem: +573104676325
scott anderson • 2018. gada 4. janvārī, 18:07
vai jums ir nepieciešams steidzams privāts aizdevums, lai samaksātu par saviem rēķiniem vai steidzami biznesa, ja jā, rakstiet mums: scottanderson1970s@gmail.com Mēs izsniedzam A Minimālā summa no 5000 līdz maksimāli 15 000 000,00 KLIENTU PIETEIKUMA VEIDLAPA Pilnais vārds:.................... Valsts: ..................... Valsts:.............. Pilsēta: .............. Dzimums: ......................... Tālruņa Nr .: ........... Aizdevuma summa :........... Mēneša ienākumi:.......... Nodarbošanās: ................... .... Aizdevuma periods: ....................... ................ Aizdevuma mērķis: ......................... ........... Epasta adrese:...................... ................ Vai jūs pirms tam esat pieteicies? ....................... ņemiet vērā, ka viss e-pasts ir jānosūta: scottanderson1970s@gmail.com
mimi • 2017. gada 10. decembrī, 17:59
Tā korpulentā māsiņa nenormāli smird pēc sviedriem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet