Atgriezties pie raksta

Prezentēts Ogres novada iespējamais logotips un sauklis Foto

7.decembrī Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē norisinājās Ogres novada logotipa skices sabiedriskā apspriešana.

Pēc Ogres novada Kultūras konsultatīvās komisijas iniciatīvas ir izstrādāta Ogres novada logotipa skice, ko arī prezentēja sanāksmes dalībniekiem. 


Skice izstrādāta, sadarbojoties komisijā esošajiem māksliniekiem – Ogres novada Kultūras centra (ONKC) māksliniecei Ūnai Laukmanei, Ogres Vēstures un mākslas muzeja māksliniekam Mārim Ruskulim un pašvaldības Būvvaldes māksliniekam Gunāram Platpīram.


Vairākkārt izskatot mākslinieku piedāvātos novada logotipa skiču variantus, komisija akceptēja sabiedriskajai apspriešanai nodoto skici. Ar to arī, visticamāk, beigsies novada logotipa meklējumi, kas aizsākās vēl pirms vairākiem gadiem, tā portālam "OgreNet.lv" apliecināja komisijas vadītāja un ONKC direktore Antra Purviņa. 


"Ļoti vēlamies Ogres 90. jubilejā uzdāvināt pilsētai un novadam kārtīgi izstrādātu logotipu, ar vairākiem risinājumiem un to skaidrojumiem," turpina A.Purviņa. 


Tuvākajā laikā ar logotipa skici paredzēts iepazīstināt novada pašvaldības domes deputātus. Savukārt pēc tam tiks sagatavoti zīmolvedības prasībām atbilstoši materiāli un iesniegti domē apstiprināšanai. 


Līdztekus logotipa skices apspriešanai sanāksmes laikā speciālisti un interesenti apsprieda arī iespējamo saukli, un šobrīd dominē "Ogre elpo!".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40342

2017. gada 8. decembrī, 15:34, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Konkursu, lūdzu, vēl vienu • 2017. gada 13. decembrī, 18:27
Nu veikli. Tagad jau pat simbolus pilsētai gods izstrādāt bez konkursa. Tā nevar, pilsētā tik daudzi mākslinieki! Līdzībās "Baltā cielava" radās un iznāca tik smalka un skaista, jo tika iesaistīti mākslinieki. Kāpēc šo konkursu neuzvarēja, piemēram, Platpīrs - galvenais mākslinieks ar atbilstošām prasmēm, bet Karlovs?
??? • 2017. gada 13. decembrī, 15:08
Tāpēc arī rakstu - par ko cepiens un pārmetumi, ka kaut kas vienpersonisko būtu izdomāts un pieņemts??
>gribu zināt • 2017. gada 13. decembrī, 14:37
steigas laikmets? Pirmais teikums rakstā...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet