Atgriezties pie raksta

Aicina piedalīties labdarības akcijā "Shoe box 2017"

Ogres novada Sociālais dienests arī šogad ikvienu aicina kļūt par Ziemassvētku rūķi un sagādāt pārsteigumu un prieku bērniem un senioriem, iesaistoties labdarības akcijā "Shoe box 2017", informē idejas autore Liene Vaskāne.

Llīdz 18.decembrim jebkuram ir iespēja nodot savu ar dāvanām piepildīto "kurpju kastīti", iepriekš sazinoties ar L.Vaskāni pa tālruni: 26568126 vai e-pastu: liene.vaskane@ogresnovads.lv.


Dāvanu varēs nodot arī 22.decembrī plkst.19 Ogres 1. vidusskolas sport hallē Latvijas Basketbola līgas spēles laikā, kad savā starpā tiksies akcijas atbalstītāji BK "Ogre" un titulētais BK "Ventspils".


Dāvaniņu "špikeris": bērniem – higiēnas preces, skolas/kancelejas preces, rotaļlietas/galda spēles, konfektes/šokolādes un citi našķi (nē augļiem, tie bojājas) u.c. Savukārt senioriem – medus burciņa, tējas, kafija, dzērvenes pūdercukurā, sukādes, zefīrs, marmelāde, čības, vilnas zeķes, krustvārdu mīklas, žurnāli, silts pleds u.c.


"Dāvaniņas aicinām veidot pēc saviem ieskatiem un savām iespējām, šie ir tikai piemēri, ja nekas nenāk prātā. Tās var likt kurpju kastē, to pēc tam iesaiņojot. Var arī izmantot parastu dāvanu maisiņu," piebilst akcijas iniciatore. "Šis ir Ziemassvētku dāvanu laiks, ne lietotu drēbju un/vai mantu nodošana, to var jebkurā citā dienā izdarīt Sarkanajā Krustā."


Akcija norisinās jau ceturto gadu. Iepriekšējos gados kopumā sagādātas 592 dāvanas (2014. – 180 dāvanas bērniem, 2015. – 194 dāvanas bērniem un 31 senioriem, 2016. – 157 dāvanas bērniem un 30 senioriem).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40347

2017. gada 9. decembrī, 11:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mahinators • 2017. gada 11. decembrī, 10:03
Speciāli priekš "???" Vai nav vienalga kā nosauc to?? Ej labāk pacel savu pēcpusi un izdari kaut ko labu citiem ar! Šajā laikā aizmirsti par visu, pievērsies kaut nedaudz labumam, siltumam utt!! Kopā mēs varam daudz! Es noteikti piedalīšos, kā ar Jums?
??? • 2017. gada 10. decembrī, 10:57
Sociālais dienests neko nav dzirdējis par Valsts valodu Latvijā? Kas ir shoe box? Tas domāts, lai tā svarīgāk skan, vai kā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet