Atgriezties pie raksta

Mazozolos tapusi āra slidotava

Īstenojot Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā", Mazozolu pagastā izveidots laukums slidošanai un hokejam, kā arī iegādāts tam nepieciešamais sporta inventārs, informē projekta koordinatore Ina Šīrone.

Pašvaldības apstiprinātā un līdzfinansētā (1500 eiro) projekta "Slidot prieks" mērķis bija iegādāties sporta inventāru un ierīkot piemērotu vietu hokeja laukumam, kur jaunieši ziemā varēs slidot un spēlēt hokeju. "Šis mērķis arī sasniegts," uzsver I.Šīrone. 


Par piemērotāko vietu hokeja laukumam izvēlēta vieta Mazozolu centrā netālu no skolas. Lai ierīkotu piemērotu vietu hokeja laukumam, projekta dalībnieki (iedzīvotāju grupa "Mēs Mazozoliem") paveica lielu darbu – uz laukuma nopļauta zāle, izrauti nevajadzīgie krūmi, nostumta zemes virskārta, noņemta velēna, nolīdzināts laukums, nolasīti akmeņi, savestas un izlīdzinātas smiltis, izveidotas laukuma apmales. 


"Darbs veicās lieliski līdz brīdim, kad sākās lietavas, jo tad laukums applūda ar ūdeni un darbus nebija iespējams veikt. Tad tika gaidīts brīdis, kad laukums izžūs, bet tas nenotika tik ātri, kā vēlējāmies. Līdz ar to darbi aizkavējās. Kad bija saulains laiks, tad projekta dalībniekiem bija jātiek galā arī ar saviem darbiem – jākuļ graudi, jāvāc raža, jo šīs vasaras lietavas aizkavēja daudzus darbus," skaidro I.Šīrone, tomēr darbi veiksmīgi tika pabeigti septembra beigās. 


Lai laukumu varētu izmantot slidošanai, tajā tiks ieklāta un nostiprināta plēve, tad no tuvējā dīķa ar sūkņa palīdzību laukums tiks piepildīts ar ūdeni. Tas notiks, kad ārā būs pietiekami auksts. Šos darbus, kā arī laukuma apkopšanu un uzraudzīšanu veiks iedzīvotāju grupa "Mēs Mazozoliem". Inventāru izsniegs I.Šīrone un to varēs izmantot ikviens Mazozolu iedzīvotājs, kā arī viņu draugi un paziņas. 


Projekta ietvaros iegādāts slidošanai un hokeja spēlei nepieciešamais sporta inventārs: dažādu izmēru slidas (23 pāri), 11 hokeja nūjas, 5 hokeja ripas, 3 lentes hokeja nūjām, 2 hokeja vārti, 10 slidināšanās paliktņi jeb ragavas. 


Projekta koordinatore ir pateicīga visiem, kuri atbalstīja projekta dalībniekus tā īstenošanā – Mazozolu pagasta pārvaldei, Lienei un Guntaram Milleriem, Santai un Uldim Tobiasiem, Gundaram Leicim, Armandam Baltiņam, Aivaram Leicim. "Mīļš paldies Andim Ozolam, kurš vēl pirms objekta pieņemšanas vēl paguva izgatavot divus soliņus!" ir pateicīga I.Šīrone.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40377

2017. gada 13. decembrī, 09:06, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

galvenais • 2017. gada 13. decembrī, 11:11
galvenais ir sals, plēve un ūdens :) un plāniņš, kā to visu salikt kopā; kurās vietās vēl būs kas līdzīgs?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet