Atgriezties pie raksta

Ogrēnietei Boķei uzvara kamaniņu sacensībās Siguldā Foto

Pagājušās nedēļas nogalē Siguldā norisinājās Bērnu un Jauniešu kamaniņu sporta skolas (BJKSS) kausa I posms kamaniņu sportā, kurā uzvaru savā vecuma grupā izcīnīja ogrēniete Paula Boķe.

Paula kā pirmā uzsāka sacensības savā pārstāvētajā klasē. Tas deva nelielu uztraukumu gan viņai, gan arī klātesošajiem atbalstītājiem. Nezinot konkurenšu potenciālo veikumu, ogrēniete veica lielisku braucienu, iegūstot arī vērā ņemamu pārsvaru.


Arī otrajā piegājienā Boķe startēja ar pirmo numuru, kas gan neliedza uzstādīt personīgo rekordu. Summā otrās vietas ieguvēju izdevās apsteigt pat par 13 sekundēm, kas kamaniņu sportā piemērojams mūžībai.


Sacensībās Siguldā piedalījās aptuveni 70 jauno sportistu vecumā no 6 līdz 17 gadiem.


Pēc Ziemassvētkiem jeb 27. un 28.decembrī Siguldā norisināsies Latvijas kauss kamaniņu sportā. "Līdz tam tiks aizvadīti intensīvi treniņi ledus trasē, jo pastāv iespēja vēl par līdz 2 sekundēm uzlabot savu braukšanu. Ja treniņi aizritēs veiksmīgi, tad lemsim ar treneriem vai pārcelt Paulu uz vecāku meiteņu grupu , lai būtu lielāka konkurence, jo ar viņas rezultātu viņa tajā būtu ierindojusies 3., 4. vietā," portālam "OgreNet.lv" atklāj ogrēnietes tētis Endijs Boķis.


Paralēli sacensībām Paula ir iekļauta BJKSS treniņnometnē, kas norisināsies Austrijā, Insbrukas ledus trasē. "Uz turieni tiek aicināti tikai četri labākie jaunie sportisti no visas skolas," papildina E.Boķis. Tas gan nebūtu iespējams bez sponsoru finansiālā atbalsta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40383

2017. gada 14. decembrī, 12:11, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Super • 2017. gada 14. decembrī, 12:59
Zinot Endija atieksmi pret sportu un to ka viņš ar pilnu jaudu nemās ar Paulu.Domaju ka mums drīz būs savs čempions šajaā sporta veidā. Tā turpināt ! Paula ir labākā

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet