Atgriezties pie raksta

Špakovskis: Siltie laika apstākļi ļauj turpināt būvniecību

Šorīt Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēžu ziņojumu daļā pašvaldības izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis informēja klātesošos par būvniecības darbiem Ogrē.

Pateicoties salīdzinoši labvēlīgajiem laika apstākļiem, vairākos objektos Ogrē iespējams turpināt būvdarbus.


Ogres bērnudārza "Strautiņš" filiāles būvdarbi Parka ielā ritot pēc plāna. “Turpinās fasādes siltināšana un jumta darbi, rotaļu laukuma izbūve un bruģēšana. Ļoti veiksmīgi tiek izmantots siltais laiks. Objekts varētu pat tikt ātrāk pabeigts,” norāda pašvaldības izpilddirektors.


Tikmēr citā izglītības iestādē – Ogres 1. vidusskolā – 2. un 3. korpusā rit iekšdarbi un ventilācijas iekārtu montāža. "Šobrīd notiek iekārtu balansēšana, bet drīzumā sistēma funkcionēs normālā režīmā," piebilst P.Špakovskis.


Krietni grūtāk sokas ar liftu-pacēlāju izbūvi tunelī pie Ogres dzelzceļa stacijas. Jau vēstīts, ka šeit darbi ir apturēti, jo konstatētas būtiskas problēmas ar esošo kāpņu konstrukcijām. "Lai atjaunotu kāpnes un pabeigtu liftu izbūvi, projektētāji ir izstrādājuši jaunu risinājumu. Šobrīd tiek veikti nepieciešamie aprēķini, lai atsāktu būvdarbus," turpina pašvaldības izpilddirektors.


Līdzīgi ir ar Ogres novada Kultūras centra kāpnēm, kurās arī tehnisku nepilnību dēļ nepieciešami papildus darbi. 


Abos iekavētajos projektos drīzumā tiks pieņemts lēmums par papildus finansējuma piešķiršanu.


Savukārt laicīgi pabeigti šogad plānotie Brīvības ielas skvēra pārbūves darbi. Ir iesniegts arī saraksts ar nākamajā gadā plānotajiem darbiem un tam nepieciešamo finansējumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40385

2017. gada 14. decembrī, 15:36, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Galvenais: • 2017. gada 17. decembrī, 23:23
Abos iekavētajos projektos drīzumā tiks pieņemts lēmums par papildus finansējuma piešķiršanu.
Juris • 2017. gada 15. decembrī, 09:53
Kādus vēl tuneļus zem dzelzceļa,ja mēnešiem nevar atjaunot kāpnes pie kultūras nama,tagad arī uz vilcienu nevar tikt!!!Kad beidzot kāds projekts tiks kvalitatīvi izstrādāts un realizēts!!!Vai tiešām nav neviena atbildīgā par šīm un citām neizdarībām pilsētā!!!
sveta • 2017. gada 14. decembrī, 20:41
Ceļus var būvēt!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet