Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 15.decembra numurā:

* Tomes muzeja dārzā atklāj Regīnai Ezerai veltītu skulptūru; * Dace un Arnis Jansoni: Mēs vienmēr un visu darām kopā; * Iespējamais Ogres novada logotips;

* Tomes muzeja dārzā atklāj Regīnai Ezerai veltītu skulptūru


To, ka R.Ezera bija punktuāla un ļoti mīlēja suņus, atceras arī viņas tuvākā kaimiņiene un draudzene gan priekos, gan bēdās Dzintra Aurmane. "Regīnai ļoti nozīmīgs bija suns, ar kuru kopā viņa pie manis ik rītu, vienmēr līdz sekundei precīzi, noteiktā laikā nāca pēc piena. Regīna ar savu četrkājaino draugu ir apstaigājusi visas Tomes mežus un katram stūrītim iedevusi nosaukumu. Kad lasu viņas grāmatas, zinu, par kuru konkrēto vietu ir runa. Regīna mīlēja ne tikai savus, bet arī kaimiņu suņus. Viņai vienmēr kabatā līdzi bija kāds kauliņš vai ādiņa. Viņa vispār ļoti mīlēja dabu un dzīvniekus. Ja gadījās ceļā kāda kaza vai teliņš, Regīnai vienmēr līdzi bija arī maizes gabaliņš," atceras Dz.Aurmane. 


* Dace un Arnis Jansoni: Mēs vienmēr un visu darām kopā


Kā pati Dace smej, tā nu iznāk, ka viņai, pa priekšu grozoties, tiek visi ordeņi, bet Arnim tikai pienākums tos piekarināt pie sienas. Patiesība gan ir tāda, ka viņas vīrs godam ir nopelnījis pusi no katra Dacei piešķirtā apbalvojuma. Jo ilgāk viņi dzīvo kopā, jo vairāk Dace saprot, kā viņai tomēr paveicies ar dzīvesbiedru. Varbūt galvenais noslēpums ir tajā, ka Dace un Arnis visu dara kopā? Kaut vai tajos pašos „Mālkalnos”, kur dzimta mēdz pulcēties pie lielā galda – ja jāpļauj siens vai jābrauc uz mežu pēc malkas, tad abi kopā, ja jāravē vai jāgatavo ēst – atkal kopā.


* Cilvēkstāsti: Ogrēniešu Holcmaņu ģimene un orientēšanās sports viņu dzīvē


Tieši šodien, 15.decembrī, kopā sanāks visi Ogres un tuvākās apkārtnes orientieristi, lai atzīmētu kādu diezgan apaļu jubileju – apritējuši 15 gadi, kopš nodibināts orientēšanās klubs "Ogre". Ne šī biedrība, ne arī šis sporta veids mūsu pilsētā jau gadu desmitiem nav iedomājams bez Ivetas Holcmanes, viņas vīra Andra Kivlenieka, tagad arī bez abiem dēliem – Andra un Raivo.


Apaļas ar sportu saistītas jubilejas tieši šogad ir arī Ivetai Holcmanei, kura, kā izrādās, par orientēšanās sporta treneri strādā jau 40 gadus, bet Ogrē to dara 30 gadus.


Vairāk lasiet Ritvara Raita rakstā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40389

2017. gada 15. decembrī, 09:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

pilnmēness • 2017. gada 16. decembrī, 16:56
Ja tas ir tas pats Ogres siļķu Rolis, tad vēl jāpameklē kād, kurš melotu vairāk.
ss.lv • 2017. gada 16. decembrī, 09:49
Interesantāk - ko tādu sameloja?
? • 2017. gada 16. decembrī, 09:43
Kurš tad tur ir tāds melis, roli?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet