Atgriezties pie raksta

Skolēni iepriecina pansionāta iemītniekus

14. decembrī Ogres sākumskolas un Ogres Mūzikas skolas skolēni piedalījās labdarības pasākumā pansionātā "Ogre", kur sniedza svētku koncertu un izdalīja vecāku sarūpētās dāvaniņas.

Mīlestība ir vārds, kas tiek ļoti bieži izrunāts. Dažādās toņkārtās, situācijās, tēmās... Kādam mīlestības trūkst, cits vēlas un ir gatavs ar to dalīties. Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai kādu iepriecinātu. Tā ir patiesa interese, mīļums un uzmanība, kas visvairāk pietrūkst cilvēkiem, kuri vairs nevar parūpēties par sevi.


Sirsnīgs paldies koncerta dalībniekiem, Ogres sākumskolas un Ogres Mūzikas skolas audzēkņiem, un visām skolēnu ģimenēm, kuri atnesa bagātīgas dāvanas pansionāta "Ogre" iemītniekiem. Liels prieks par bērniem, jo viņu ziedotajām konfektēm bija īpaša vērtība. Un liels paldies vecākiem, ka jau no mazotnes ir iemācījuši, ka dots devējam atdodas - ar prieku, gandarījumu un mīlestību.


Pateicos par atsaucību, atbalstu, sadarbību un ieguldīto darbu, iekrāsojot 2018. gada sākumu ar cerības, mīlestības, sapņu piepildīšanās un prieka krāsām. Par mūsu viesošanos  pansionātā "Ogre" var noskatīties video:https://youtu.be/S_DztB5jeto


Dalībnieku pārdomas:


"Es, brīdī, kad mēs staigājām pa pansionāta sāviem, sāku raudāt, jo tas bija ļoti emocionāli. Tie vecie cilvēki bija tik laimīgi, ka mēs atnācām. Man bija ļoti liels prieks, kad viņi smaidīja par katru dāvanu,  apsveikumu un dziesmu, ko mēs viņiem dāvinājām." (Katrīna Ciniņa, 5.d klase)


"Es biju ļoti, ļoti priecīga, ka pansionāta cilvēki bija laimīgi par mūsu katra dāvaniņu. Bija ļoti mīļi paskatīties uz katru cilvēku, jo viņi izskatījās tik priecīgi gan par mūsu skaisto koncertu, gan par mūsu dāvaniņām. Es domāju, ka katrs tagad ir laimīgs un priecīgs." (Adriana Paula Raka, 6.d klase)


"Iepriecināt slimos un vecos cilvēkus bija ļoti jauki. Es ceru, ka arī nākamgad es varēšu iet uz pansionātu, jo man ļoti patika dāvāt smaidus cilvēkiem." (Alise Ničipurova, 6.a klase)

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40392

2017. gada 15. decembrī, 11:35, Aktualitātes
Aija Sirsniņa, Ogres sākumskolas direktores vietniece

Jaunākie komentāri

paldies • 2017. gada 15. decembrī, 13:10
lai apciemotu, nav jāgaida Ziemassvētki, var atnākt tāpat; pēc pusstundas vai stundas aiziesiet, bet gaišums istabiņās paliks uz visai ilgu laiku

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet