Atgriezties pie raksta

No sirds darināti rokdarbi – labākā dāvana Ziemassvētkos Foto

Ogres novada Kultūras centra 179. telpā atklāta Ogres Invalīdu biedrības rokdarbu izstāde-pārdošana, ar kurā redzamajiem darinājumiem var iepriecināt sevi un citus.

Izstādes atklāšanā piedalījās Ogres novada pašvaldības domes deputāts, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis.


"Tas sirds siltums, ko jūs ieliekat savos rokdarbos, ir pats labākais, ko šajā Ziemassvētku laikā jūs varat mums dāvināt," sacīja A.Mangulis, novēlot izstādes autoriem dāsnus pircējus. A.Mangulis visus klātesošos sveica ar savu jaunāko dziesmu "Cilvēka mūžs – raibs kā pupas zieds".


Ogres Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Ilga Marta Linkuma izteica vēlējumu, lai izstādē valda īsts pirkšanas un pārdošanas prieks, labestība un mīlestība, jo tuvojas Ziemassvētki. Savējiem biedrības vadīja vēlēja labu veselību un čaklas rokas arī turpmāk.


Šai izstādei-pārdošanai 27 rokdarbu pratēji sarūpējuši 842 darbus. Pārsvarā tie ir Ogres Invalīdu biedrības Interešu klubiņa biedri, kuri tiekas divas reizes mēnesī, lai apspriestu adījumu un tamborējumu rakstus, ēdienu receptes, dotos ekskursijās un saturīgi pavadītu brīvo laiku. Klubiņu jau otro gadu vada Līga Žubule, kura pati ir čakla un prasmīga rokdarbniece.


"Izstādē ir ļoti skaisti darbi, jo Līga ar savu komandu ir strādājusi gods godam. Pircējiem atliek vien atvērt savus makus un sirdis," saka I.M.Linkuma.


Pati pirmā pircēja nupat atklātajā izstādē bija ogrēniete Arta Vītola, kura iegādājās tamborētu bereti savai mazmeitiņai. "Šo izstādi apmeklēju katru gadu, un vienmēr cenšos kaut ko nopirkt. Ļoti novērtēju un atbalstu invalīdu darinātos rokdarbus, un aicinu to darīt arī citus."


Ogres Invalīdu biedrības izstāde-pārdošana "No sirds uz sirdi" atvērta no plkst.10 līdz 19. Izstāde darbosies līdz 23.decembrim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40411

2017. gada 18. decembrī, 16:09, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vera • 2017. gada 19. decembrī, 16:08
Malači darītāji. Ir izdevies radīt skaistu izstādi.
Nika • 2017. gada 18. decembrī, 22:59
Daudz skaistu darbiņu. Izstādes atklāšana izvērsās sirsnīga, gaiša. Paldies Manguļa kungam par jauko dziesmu, kura tik ļoti iederās šajā Ziemassvētku pārdomu laikā! Lai šie darbiņi tiešām aizceļo no sirds uz sirdi!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet