Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22.decembra numurā:

*Mūsu novadu pašvaldību apsveikumi iedzīvotājiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā;
*Lielvārdes baznīcas pamatu atracējus meklē policija;
*Ambulatorajā nodaļā – mūsdienīgi izmeklējumi un kvalificēti speciālisti;

* Mīlestības kolektīvs "Pūpolītis" nopūš 30 svecītes
"Neparastas lietas notiek Lielvārdē," tā savu apsveikuma runu sāka kultūras ministre Dace Melbārde. "Kamēr pārējā Latvija gatavojas Ziemassvētkiem, pie jums jau pavasaris – uzzied kārkli, ar zeltu pārklājas pūpolīši, un jūs paši esat tik skaisti uzplaukuši! Par to varētu brīnīties, bet ne tie, kuri pazīst Ilutu. Šis brīnums nāk ar lielu darbu. 30 gadu laikā paveikt tik milzīgu darbu un izaudzināt tik daudz lielisku dejotāju – ir jābūt nedaudz brīnumdarim!"


* Cilvēkstāsti: Ilze Miezere un viņas dziedoši skrejošās "Svilpastes"
Ogres novada Kultūras centra Bērnu vokālā studija "Svilpastes" ar augstiem panākumiem darbojas jau 30. sezonu. Tās vadītāja Ilze Miezere tobrīd sāka ar septiņiem bērniem, tagad jau ir pāri 100 bērnu vecumā no trīs līdz 16 gadiem, kuri dzied deviņās grupās.


Vairāk lasiet Ulda Prancāna rakstā.


* Lielvārdes novada domē pārvēlētas pastāvīgās komitejas;


* Ambulatorajā nodaļā – mūsdienīgi izmeklējumi un kvalificēti speciālisti
Lai gan ierasts, ka Latvijā par ginekologiem lielākoties strādā sievietes, Ogrē īpaši iecienīts ir ginekologs Hardijs Liepnieks, kurš atzīst, ka Vācijā, lielākajā Eiropas ginekoloģijas klīnikā, kur viņš savulaik mācījies, šajā specialitātē strādā pārsvarā tieši vīrieši. "Ogres slimnīcā strādāju jau trešo gadu. Pieņemu četras reizes nedēļā pēc pieraksta, bet nevienam neatsaku palīdzību, jo ir svarīgi sākt ārstēt tad, kad cilvēks saslimis, nevis kaut kad pēc nedēļas vai divām. Cita lieta ir profilaktiskās apskates, ko var plānot laikus. Būtu labi, ja sievietes šīs apskates veiktu vismaz reizi gadā. Mašīnu taču uz tehnisko apskati mēs dzenam katru gadu, nežēlojam naudu riepām, eļļai, tad kāpēc aizmirstam par sevi? Ja mašīna salūzīs, sakrāsim naudu, nopirksim jaunu, veselību mēs nenopirksim, tā ir Dieva dāvana."


* Lielvārdes baznīcas pamatu atracējus meklē policija
Lielvārdes Romas katoļu draudzes Ziemassvētku vakara dievkalpojums jeb Vigīlijas svētā Mise ar bērnu procesiju uz Betlēmes stallīti 24.decembrī notiks Lielvārdes luterāņu baznīcā, sākums pulksten 21.


* Ogres NSC vieglatlētiem sekmīgi starti Šauļos;
* Birzgales florbolisti kļuvuši par Ogres čempionāta līderiem;
* Jauno gadu līderu lomā sagaidīs "Hauze" un "Deppo".


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40443

2017. gada 22. decembrī, 00:21, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

oma • 2017. gada 22. decembrī, 11:18
Prieks par Ilutu un "Pūpolīti". Lai jauki Ziemassvētki un veiksmīgs Jaunais gads!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet