Atgriezties pie raksta

Gaidāmas pārmaiņas Madlienas pansionāta statusā

Nolūkā pilnveidot pansionāta darbu sociālās aprūpes nodrošināšanā, kā arī veicināt resursu lietderīgu izmantošanu un saimnieciskās darbības patstāvīgumu, ir nolemts likvidēt pansionātu "Madliena" kā iestādi, pārveidojot to par kapitālsabiedrību jab sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA).

Līdz 2018.gada 6.aprīlim ir jāsagatavo visi šī lēmuma izpildei nepieciešamie Ogres novada pašvaldības domes lēmumi un jāveic organizatoriskie pasākumi pansionāta "Madliena" kā pašvaldības iestādes likvidēšanas procesa pabeigšanai un pašvaldības kapitālsabiedrības izveidošanai. 


Pansionāta statusa maiņa ne uz mirkli nepārtrauks sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanu šajā institūcijā.


Pansionāta "Madliena" manta tiks ieguldīta jaunizveidojamās kapitālsabiedrības pamatkapitālā.


Ogres novada Madlienas pagastā jau kopš 1995.gada darbojas vispārējā tipa pansionāts. Pansionāts "Madliena" ir Ogres novada pašvaldības iestāde – veco ļaužu un invalīdu sociālās aprūpes institūcija, kas sniedz sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecumu sasniegušām personām un I, II grupas invalīdiem no 18 gadu vecuma.


Kopš 2005.gadā pansionāts "Madliena" ir reģistrēts Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā. Pansionātā ir 80 vietas un strādā 40 darbinieki.


Pansionāts ir Madlienas pagasta pārvaldes padotībā, savukārt pārraudzību pār pansionāta sniegto pakalpojumu kvalitāti un to atbilstību normatīvo aktu prasībām nodrošina Ogres novada Sociālais dienests.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40444

2017. gada 22. decembrī, 07:27, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

idiotam • 2017. gada 31. decembrī, 23:54
Redzi, kā pats sevi nodevi, muļķi! Laimīgu Jauno gadu, idiņ, uz tikšanos!
patiesībai... • 2017. gada 31. decembrī, 23:51
Tu esi idiots!!!Drīz jau uzzināsim, kura deputāta pakalpiņš esi!
patiesībā • 2017. gada 31. decembrī, 14:57
Nav pat adrese vajadzīga - stils nodod, ka to visu rakstījusi viena persona, kas vēl joprojām neliekas mierā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet