Atgriezties pie raksta

"Ogres namsaimnieks" izsaka pateicību sētniekiem par ieguldīto darbu Foto

Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks" un tās direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs ceturtdien tikās ar pilsētas sētniekiem, lai pateiktos par ieguldīto darbu pašvaldības aģentūras un Ogres pilsētas labā.

Sanitāro kopšanu pilsētas un dzīvojamo māju teritorijās veic 136 sētnieki. Katrs no šiem 136 sētniekiem pilsētas sakopšanā ieguldījis lielu darbu. Kā norāda Teritorijas uzkopšanas nodaļas vadītāja Līga Puriņa, sētnieku kolektīvs jebkuros laika apstākļos strādā ar lielu atbildības sajūtu, lai nodrošinātu dzīves vides kvalitāti mūsu pilsētā.


Galvenais sētnieka uzdevums ir rūpēties par tīru apkārtni, par publiskā lietošanā esošo teritoriju regulāru uzturēšanu, kas padara pievilcīgu pilsētas ainavu. Tomēr gandarījums ir ik reiz, dzirdot, ka Ogres pilsētu atdzīst par labi sakoptu. Paldies ikvienam mūsu pilsētas sētniekam, kas godprātīgi ar lielu atbildības sajūtu veic savus darba pienākumus.


Arī pašvaldības aģentūras direktora p.i. K.Grīnbergs, izteica pateicību sētniekiem, ka tie ar tik lielu atdevi un rūpību veic savus darba pienākumus, un rūpējās par to, lai Ogres pilsēta būtu sakopta.


Šajā gadā aģentūras direktora p.i. Kaspars Grīnbergs un Teritorijas uzkopšanas nodaļas vadītāja Līga Puriņa vēlējās izcelt 12 sētniekus.


Beļakova Tatjana kura kopj Tīnūžu ielu 3a un 11, Cirša Tatjana kura kopj Grīvas prospektu 6, 6a un 27, Gužijeva Nadežda kura kopj Ausekļa prospektu 16 un Zilokalnu prospektu 16, Ivko Marija kura kopj Loka ielu 4 un Loka ielu 6, Kļaviņa Ruta kura kopj Mālkalnes prospektu 29, Zilokalnu prospektu 22 un Ausekļa prospekta 8 kāpņu telpas, Koževņikovs Anatolijs kurš kopj autobusu pieturas  (1. un 8. maršruts) un veloietves, Kuzņecova Svetlana kura kopj Mālkalnes prospektu 35 un  Zilokalnu prospektu 24, Lobodzinskis Broņislavs kurš kopj Ogres pilsētas teritoriju, Lukaševica Jolanta kura kopj Ogres pilsētas teritoriju, Mandelis Jānis kurš kopj pilsētas maršruta autobusu pieturas un ietves, Markeviča Margarita kura kopj teritoriju pie Ogres pilsētas domes, skvēru, un pilsētas objekts pie "Cielavas", un Vitkovskis Aivars kurš kopj Krasta laukumu.


Pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" direktora p.i. Kaspars Grīnbergs pasakās ikvienam aģentūras darbiniekam, kurš iegulda savu darbu, lai veicinātu Ogres pilsētas attīstību!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40446

2017. gada 22. decembrī, 07:35, Aktualitātes
www.ogresnamsaimnieks.lv

Jaunākie komentāri

james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:58
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
miss • 2017. gada 25. decembrī, 08:07
Sētniece kas tiešām ir pelnījusi uzslavu ļoti apzinīgi un kārtīgi veic savus pienākumus Mālkalnes 2a mājas apkārtnē.
Zane • 2017. gada 23. decembrī, 18:56
Arī mūsu sētniece ir pelnijusi peteicību par ieguldīto darbu, rotaļu laukums Mā[kalnes pr.5 ,7 un 9, vienmēr sakopts un tīrs. Ogres namsaimniekam tomēr ir jākomonicē ar māju vecākajiem, lai objektīvi novērtētu sētnieku ieguldīto darbu. M.v.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet