Atgriezties pie raksta

Ogre izdekorēta svētkiem

Šajā nedēļas nogalē ieskandināsim Ziemassvētkus. Lai radītu svētku noskaņu, arī pilsēta ir izdekorēta un priecē iedzīvotājus.

Šogad pilsēta dekorēta nedaudz citādāk. Galvenā pilsētas egle rotājas Brīvības ielas gājēju promenādē. Šī vieta izvēlēta kā pilsētas centra ielu krustpunkts, lai egli varētu redzēt no dažādām pusēm.


Arī Mālkalnes prospekta egle ir mainījusi lokācijas vietu un šajos svētkos ir izdekorēta pie Ausekļa un Mālkalnes prospekta krustojuma esošajā zaļajā zonā, kur tā tika iedēstīta, veicot Mālkalnes prospekta pārbūvi. Jāpiebilst, ka šī vieta veidota kā Ziemassvētku ainiņa, pie kuras iedzīvotāji var fotografēties.


Domājot par dabu un tās saudzēšanu, arī turpmākos gadus Mālkalnes prospektā kā Ziemassvētku egle tiks dekorēta tiešī šī sudrabegle. Dekorāciju tapšanā Mālkalnes prospektā piedalījās Ogres tehnikums, kas labprāt atsaucās Ogres novada pašvaldības Ogres novada būvvaldes mākslinieka aicinājumam.
 
Svētku dekori redzami visā Brīvības ielas gājēju promenādes garumā, kā arī skvērā. Ielas galā iedzīvotāji var nofotografēties pie Betlēmes ainiņas, kas izveidota virs ieziemotās strūklakas. Dekori izlikti arī Rīgas ielā, kur autovadītāji, braucot cauri Ogrei, tos var apskatīt.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40448

2017. gada 22. decembrī, 08:58, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Egles Karalienes pilsētās Latvijā • 2017. gada 24. decembrī, 17:20
Tiešām, uz Latvijas 100-gadi var rosināt visām pilsētām Latvijā aizsākt lielisku tradīciju - konkrētā "drošā" vietā pilsētā iestādīt Ziemassvētku egli un egles!, vēlāk to/tās dekorēt. Nevis kā tagad - lielas skaistas egles vai daudzas mazas skaistas egles zāģēt un zāģēt gadu no gada priekš maza, īsa brīža. Tad dekorācijas novākt un egli izmest. Ogrei tādas egles zāģētas vismaz 90 un vairāk reižu! Ārprāts, ja aizdomājas!
ha • 2017. gada 23. decembrī, 14:53
Uzliek vienu krāsainu plakātu mālkalnē un saka, ka izdekorēta Ogre. Ha-ha. To ka elektrību nežēlo dome ir fakts, lampiņu trījstūri katrā logā, kam to vajag, vai tad naudu nav kur likt.
opa • 2017. gada 23. decembrī, 11:16
Izdekoreta Ogre? Ejiet pamacieties ka dekoret..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet