Atgriezties pie raksta

Ogres apkaimes pansionātus apciemojuši darbīgi rūķi Foto

 


Ziemassvētki ir dāvināšanas un labo darbu laiks, un šogad – sadarbībā ar Lielvārdes uzņēmumu "Spīdolas optiku" un "Fazer Latvija" tapa projekts "Silto vārdu telts".

"Cilvēku atsaucība dalīties sirds siltajos vārdos bija patiešām liela! Kopā esam sasildījuši 375 sirdis," stāsta akcijas līdzautore Santa Zača-Ūdre.


 


Ziemassvētku priekšvakaros akcijas dalībnieki apciemoja seniorus, kuri dzīvo pansionātos Ķegumā, Ogrē, Madlienā un Skrīveros. "Tik daudz gaišuma un tik daudz sirsnības! Neizsakāms paldies aprūpes centru direktoriem par atsaucību un uzņemšanu! Liels paldies aprūpētājiem un sociālajiem darbiniekiem par palīdzību izstaigāt plašās, mājīgās telpas un iepazīt seniorus. Viņu darbs ir apbrīnojams! Nav viegls un noteikti ļoti nozīmīgs! Lai viņiem izturība un sirdsiltums vienmēr ir līdzās! Paldies par skaistajiem un emocionālajiem brīžiem mūsu Latvijas senioriem, lai viņiem veselība un sirsniņās vienmēr tas siltums, ar kādu uzņēmāt mūs!" pateicas akcijas pārstāve.


Paldies esot pelnījuši arī Dzintars Sprivulis par iespēju būt Esplanādē, Rīgā, ar "Silto vārdu telti", paldies uzņēmumam "Fazer Latvija" par šokolādēm un apsveikumu kartītēm, kas sasildīja un iepriecināja tik daudzas sirdis un aprūpes centru kolektīvus! "Paldies arī rūķiem, kas šīs dienas devās apciemot seniorus, Agatei Kreicbergai – "Spīdolas optika" vadītājai, Ivetai Uzulniecei no "Spīdola Optikas", Kristīnei Beitikai un Ievai Šmitei no "Fazer Latvija". Prieks par kopābūšanu labajos darbos! Labais jāvairo ik mirkli!" norāda Zača-Ūdre.


Ja arī vēlaties atbalstīt seniorus, tad viņi ļoti priecāsies par avīzēm, krustvārdu mīklām, preses izdevumiem, žurnāliem, tā piebilst akcijas pārstāve. Ja kādam ir iespēja dalīties, tad noteikti esot jāsazinās ar pansionātu vadību.


"Lai visiem skaists un svētīgs Ziemassvētku laiks! Lai mīlestība sirdīs pietiek gan sev, gan savai ģimenei, gan citiem, kam tā ir vajadzīga!" vēl Zača-Ūdre.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40461

2017. gada 24. decembrī, 14:26, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

inga • 2017. gada 26. decembrī, 21:47
malači rūķīši!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet