Atgriezties pie raksta

"BMW Club Ogre" iepriecina Lauberes bērnu namu Foto

Ziemassvētku priekšvakarā ļoti īpašu pārsteigumu Lauberes bērnu namam sarūpēja "BMW" automašīnu īpašnieku un entuziastu klubs no Ogres.

Tuvojoties svētkiem, automīļu kompānija vienojās īstenot kādu cēlu ideju. Ņemot vērā, ka klubs dibināts Ogrē, tā dalībnieki nolēma apciemot kādu Ogres novadā esošu iestādi – Lauberes bērnu namu.


Dāvanas jauniešiem sarūpēja ne tikai "BMW Club Ogre" dalībnieki, bet arī pirms tam uzrunātie uzņēmumi (SIA "Perfekt Būve", "Fazer", kafejnīca "Niko", mēbeļu veikals "Klassika", firmai "Rimpeks", "M.Pūre beķereja", kafejnīca "Dainas", "Taxi Ogre", kafejnīca "Policijas Akadēmija 98’").


"24.decembrī devāmies nogādāt dāvanas un sastapāmies ar negaidītu šķērsli – plānoto 30 minūšu vietā braucām stundu. Ceļš mežā, kas ved uz Lauberi, ir drausmīgā stāvoklī!" portālam "OgreNet.lv" par brauciena negatīvāko posmu stāsta kluba un dāvināšanas akcijas pārstāve Kristīne Sprukta.


Tomēr, veiksmīgi nokļūstot vēlamajā galapunktā, "BMW" entuziastu kompāniju laipni sagaidīja gan bērnu nama darbinieki, gan paši jaunieši. "Viņi ir komunikabli, interesējās, ko mēs darām savā "BMW" organizācijā. Protams, viņi priecājās par saņemtajām dāvanām un teica mums paldies!" turpina Sprukta.


"BMW" Ogres kluba biedri atzina, ka ir patīkami redzēt bērnus smaidām un priecājamies par sagādāto pārsteigumu. "BMW Club Ogre" nolēmuši nākamreiz apciemot gados vecākos ļaudis pansionātā un bez saimniekiem esošos cilvēka četrkājainos draugus dzīvnieku patversmē.


"Mums ir daudz ideju! Un, ja esi "BMW" autovadītājs, pievienojies "BMW Club Ogre". Mēs aktīvi dalāmies informācijā par mūsu tik iemīļotajām "BMW" automašīnām, organizējam sabraukumus un citus pasākumus. Kopā esam spēks!" noteic Sprukta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40467

2017. gada 26. decembrī, 16:20, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

egegei • 2017. gada 27. decembrī, 17:28
klubs kā nākas Braucamo Māšīnu Vīri un Vīru sievas BMW Brāļu un Māsu Velkam Vāģi, bet lai labāk iepazītu apkārtni atliek tikai pastaigāties.
4*4 • 2017. gada 27. decembrī, 15:43
Diagnozes klubs :D
? • 2017. gada 27. decembrī, 14:20
Kā šajos klimatiskajos apstākļos var salabot grants ceļu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet