Atgriezties pie raksta

Ceļu uzturētāji Ogrē ziemai ir gatavi

Lai arī lielākajā daļā valsts teritorijas beidzamo dienu laikā valda visai rudenīgi apstākļi, autoceļu uzturētāji atrodas starta gatavībā – ziemai raksturīgo nokrišņu seku "likvidēšanai" viss ir sagatavots.

Tas pats attiecas arī uz Ogres apkaimē esošajiem uzņēmumiem un to darbiniekiem, kuriem saskaņā ar Ogres novada pašvaldības noslēgto līgumu uzticēta ceļu un ielu uzturēšana gan ziemas, gan arī vasaras sezonā. Ogres pilsētas satiksmes mezglu labirints ir sadalīts vairākās daļās, kurās darbus darīs VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" vai SIA "Ceļdaris".


Savus pienākumus gan vēl veic arī pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks", kuras pārziņā ir ne tikai atsevišķas ielas pilsētas teritorijā, bet arī gājēju ietves, promenādes, laukumi utt.


""Ogres namsaimnieks" darbinieki ziemai ir gatavi," apstiprina aģentūras Ceļu un pilsētvides uzturēšanas nodaļas vadītājs Pēteris Bužers. "Pilsētā ir izvietotas smilšu kastes ielu kaisīšanai, gatavībā sniega šķūrēšanai ir arī aģentūras rīcībā esošā traktortehnika." Nepieciešamības gadījumā sētnieki šobrīd veic ielu kaisīšanu ar smilti vai sāli, taču tehnikas iesaistīšana pagaidām neesot bijusi nepieciešama.


Kā liecina meteorologu prognozes, ziemas īsta iestāšanās netiek gaidīta līdz pat gadumijai un nedaudz arī pēc tās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40468

2017. gada 27. decembrī, 16:37, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kreks • 2017. gada 29. decembrī, 08:31
Ziemas tak nebūs!
iedzimtais • 2017. gada 28. decembrī, 18:04
Kautkā par ātru. Vēl jau varēja dūšīgi gatavoties...........
Šļura • 2017. gada 28. decembrī, 17:22
Nu jau Janvāris it kā, bet nu malači, ka beidzot saņēmušies un var paziņot, ka ir gatavi. Un paldies, Ogrenet - kā parasti visu aktuālo un svarīgo zibenīgi piefiksē un informē par to Ogres iedzīvotājus. Jūtos tagad drošāk.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet