Atgriezties pie raksta

Ogrē Ziemassvētku eglītes nodos šķeldošanai

Lielākā daļa iedzīvotāju izpušķotās Ziemassvētku eglītes savos mitekļos atstāj arī uz gadumiju, daudzi vēl atzīmē pareizticīgo Ziemassvētkus un Zvaigznes dienu.

Neatkarīgi no svinamajām dienām svētku zaļās rotas mūža pēdējās sekundes ir teju identiskas – eglītes tiek atstātas pie atkritumu konteineriem, tas, galvenokārt, pamanāms pie daudzstāvu dzīvojamajām mājām. Tiesa gan, šīm eglītēm tiek dota iespēja atkārtotai lietderīgai izmantošanai.


"Drīz pēc Jaunā gada, kad Ogrē sāks rasties svētku eglītes, brauksim ar savu transportu un vāksim tās," portālam "OgreNet.lv" stāsta Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" darbu rīkotājs Ģirts Ornicāns. Veicot iknedēļas izbraukumus un vācot lielgabarīta atkritumus, aģentūras darbinieki janvārī vāks arī iedzīvotāju izmestās eglītes.


"Vāksim tās eglītes, kas ir atstātas pie atkritumu konteineriem vai speciālajās lielgabarītu atkritumu novietošanas zonās. Vāksim tikai aģentūras apsaimniekošanā esošo māju iedzīvotāju atstātās eglītes," precizē Ornicāns.


Skujkoki tiks nogādāti uz Ogrē esošo biomasas katlumāju, Rietumu ielā 1. "Eglītes sašķeldos un izmantos kā kurināmo," turpina PA "Ogres namsaimnieks" darbu rīkotājs.


Aģentūras pārstāvis vēl aicina iedzīvotājus nekādā gadījumā nemēģināt mest ārā eglīti pa dzīvokļu ēkā ierīkotajiem atkritumu stāvvadiem (ja tie ir pieejami un ir darba kārtībā). Vēl eglītes nevajadzētu mest ārā atkritumu konteineros. Vēlams gluži vienkārši tās nolikt pie konteineriem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40469

2017. gada 27. decembrī, 17:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tam ? • 2017. gada 29. decembrī, 17:42
Man personigi nekas nemainās. Bet literāri pareizi jaraksta. Otrā dzīve nozīmē otrreizējau pārstrādi, lai noderigi lietotu.bet ne sadedzinatu
hm • 2017. gada 29. decembrī, 17:40
Tagad virsraksts ir par lietu. :)
? • 2017. gada 29. decembrī, 06:26
tev kas no tā mainās, ka nevedīs egles uz izgāztuvi?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet