Atgriezties pie raksta

Seniori un invalīdi līksmojas Vecgada ballē Foto

Ceturtdien Ogres novada Kultūras centra Deju zālē uz tradicionālo Vecgada pasākumu pulcējās seniori un invalīdi no Ogres un apkārtējiem novadiem.

Svētku dalībniekus uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: "Jūs esat šoreiz pulcējušies tik kuplā skaitā. Tas nozīmē, ka jūsu kopības sajūta un sanākšanas vēlme ir ļoti stipra. Novēlu jums veselību, veselību un vēlreiz veselību, bet par visu pārējo parūpēsies jūsu bērni, mazbērni un, protams, pašvaldība, sakārtojot pilsētu un novadu, kurā jūs justos ērti."


Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vārdā klātesošos sveica LPF Revīzijas komisijas priekšsēdētāja Anna Kudeiko, kura par apzinīgi un godprātīgi veiktu darbu Ogres Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājam Jānim Staudžam pasniedza LPF Pateicību.


Pirmoreiz Vecā gada aiziešanu un Jaunā gada atnākšanu kopā svinēja Ogres Pensionāru biedrības un Ogres Invalīdu biedrības biedri, tāpēc svētku reizē klāt bija viņu draugi no Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadiem.


Klātesošos uzrunāja Ogres Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Ilga Marta Linkuma. "Tā šoreiz sanācis, ka esam kopā divas biedrības. Tas ir sākums visam labajam, kas tikai stiprinās mūsu turpmāko sadarbību un draudzību. Ir trīs lietas, ko nav iespējams atgūt – laiku, vārdus un iespējas. Tāpēc netērēsim laiku, izvēlēsimies vārdus un nepalaidīsim garām iespējas!" vēlēja I.M.Linkuma, sakot paldies visiem, kas atbalstījuši Ogres Invalīdu biedrību. 


Ogres Invalīdu biedrību aizejošajā gadā sveica Ikšķiles novada un Lielvārdes novada Invalīdu biedrības, kā arī Latvijas Sieviešu invalīdu asociācijas "Aspazija" Ogres nodaļas pārstāvji.


Viena no skaistākajām Ogres Pensionāru biedrības tradīcijām ir jubilāru sveikšana. Šajā pusgadā 85 gadi apritējuši Līgai Freimanei un Mudītei Bušai, bet Valentīnai Zepai, Rasmai Kļavai un Aivaram Uzbekam – 80 gadi.


Šajā godināšanas reizē 80 gadu jubilejā bija paredzēts sveikt arī Oto Vilni Pētersonu. Diemžēl Pētersona kungs jau devies mūžībā, un klātesošie viņu pieminēja ar klusuma brīdi.


Ogres Pensionāru biedrības vārdā jubilārus ar dzejas rindām: "Baltu, baltu sveci dedz Vecā gada vakarā, lai atnāca baltas domas pa baltiem celiņiem!" sveica Vita Bormane. Jubilārus sumināja arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, tuvinieki un draugi.


Klātesošajiem bija sarūpēts arī skaists koncerts, kurā dziedāja Ogres Invalīdu biedrības vokālais ansamblis "Tik un tā", tautā iemīļotais solists Žoržs Siksna, dejoja divkārtējie Latvijas čempioni standartdejās S3 klasē - Ināra un Juris Strazdiņi no Ikšķiles.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40477

2017. gada 28. decembrī, 16:43, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet