Atgriezties pie raksta

Iedzīvotāja: applūdusi Samteņu iela d/s "Lašupes"

"Lūdzam reaģēt – applūdusi Samteņu iela dārzkopības sabiedrībā "Lašupes"," portālu "Ogrenet.lv" informē I.Malinovska.

"Ūdens līmenis ceļas aizvien augstāk, līdz ar to netiekam uz centrālā ceļa," raksta iedzīvotāja, kura  pievienojusi arī fotogrāfiju no applūstošās teritorijas.


Sazinājāmies ar Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku un Ogres Civilās aizsardzības komisijas koordinatoru Uģi Ulmani, kurš skaidroja, ka iedzīvotāju satraukumam nav pamata. Ogres upē ūdens līmenis kritisko punktu vēl nav sasniedzis. Līdz šai atzīmei vēl ir rezerve 1 -1,5m. Visticamāk, teritorija Samteņu ielā applūdusi nokrišņu iespaidā, kā tas ir daudzviet Latvijā.


"Iedzīvotāji var justies droši, situācija Ogres upē tiek kontrolēta," norāda U.Ulmanis.


Ja tomēr nepieciešama palīdzība plūdu gadījumā, iedzīvotāji var zvanīt uz tālr. 112 (Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests) vai 110 (Valsts policija).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40500

2. janvārī, 19:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 17. februārī, 03:56
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
? • 5. janvārī, 18:05
Kas i, ko? Pie upes taču jauki, vai ne?
Zinu • 5. janvārī, 18:00
apsis...zinu jau pēc raksta, kas Tu esi...nau kauns te zem segvārda rakstīt pa savas pilsētas iedzīvotājiem tā??? Pats sevi šoreiz nodevi jo vienreiz jau publiskā telpā tieši šādi"apbūvēto palienu pļavu iemītnieki"atbildēji publiskajā telpā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet