Atgriezties pie raksta

100 ideju, ko paveikt šogad – Latvijas valsts simtgadē Video

2018.gadā aprit simts gadi kopš proklamēta Latvijas valsts. Tā netapa vienā dienā, taču viss process bija mērķtiecīga, drosmīga un tālredzīga Latvijas cilvēku rīcība.

Arī šodien mums pa spēkam ir viss, kam ticam. Tāpēc valsts simtgadē ikviens aicināts dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.


Latvijas valsts simtgades mājaslapā www.lv100.lv pieejama plaša norišu programma un vairāki desmiti iesaistes iniciatīvu, taču ikviens aicināts izdomāt un izvēlēties savu paveicamo, lai Latviju darītu skaistāku, sakoptāku, gudrāku, mīļāku, tādu, kādu tieši jūs vēlaties to redzēt.


Audioteiku "100 ideju Latvijai" veidojis Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs sadarbībā ar "Izdevniecību Dienas Mediji" (teksts: Ieva Zībārte; balss: Dainis Grūbe).


"Es esmu Latvija" ir valsts simtās gadadienas svinību vēstījums – aicinājums un atgādinājums, ka Latvijas galvenā vērtība ir tās cilvēki, kuri veltījuši savu dzīvi neatkarīgas valsts tapšanai un pastāvēšanai, veido tās tagadni un liek pamatus rītdienai.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40527

2018. gada 8. janvārī, 11:32, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

J.O • 2018. gada 8. janvārī, 19:55
Vai šis raksts ir mājiens ogrēniešiem, ka Latvijas 100gadei par godu Ogres domes kultūras, izglītības un sporta komiteja un Ogres kultūras centrs neko nerīkos? Organizējiet paši! Nekur neko nemanu, ka Ogrē būtu plānoti kādi jauki Latvijas 100gades pasākumi...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet