Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.janvāra numurā:

* Ķegumā un Birzgalē atklāti Klientu apkalpošanas centri;
* Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā – valsts apmaksāta pediatra konsultācijas;
* Ogres upē pie Lēdmanes meklē pazudušu sievieti;

* Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā – valsts apmaksāta pediatra konsultācijas
Ilze Cirseniece, kura pēc Rīgas P.Stradiņa universitātes absolvēšanas kādu laiku dzīvojusi un strādājusi Rīgā, nu jau piecus gadus ir ogrēniete un kopš pagājušā decembra strādā par pediatru gan Ogres slimnīcas Dzemdību, gan Bērnu nodaļā. No 15.janvāra pediatre Cirseniece reizi nedēļā pieņems arī slimnīcas Ambulatorajā nodaļā.


Vairāk lasiet jaunajā "OVV"!


* Pieredze, ko pārņem bērni...
"Kad jautāju, kāpēc nemeklē darbu uz pilnu slodzi, sieviete atteic: "Nu, bet tad taču man vairs nesanāks maznodrošinātās statuss, un pašvaldība neko nemaksās – komunālie rēķini būs jāsedz pašai pilnā apmērā. Tagad pašvaldība pusi apmaksā. Ir vēl arī citi labumi, piemēram, atlaide medicīnas pakalpojumiem. Nē, es tā negribu – strādāt vairāk, bet naudas faktiski vairāk nebūs ..." tā rubrikā "Sveicināti" Dzintra Dzene.


* Praktiski un noderīgi: Kādēļ citiem nevajadzētu stāstīt par sava testamenta saturu?
Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš lēš, ka aptuveni 80% gadījumu aizgājēja tuvinieki nav apmierināti vai ir pārsteigti par testamenta saturu.


* Ogres upē pie Lēdmanes meklē pazudušu sievieti
Sieviete pagājušā gada 25.decembrī izgājusi no savas dzīves vietas privātmājā Lēdmanē, kas atrodas netālu no Ogres upes, un kopš tā brīža nav sniegusi nekādas ziņas par savu atrašanās vietu. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirknī saistībā ar sievietes pazušanu uzsākts kriminālprocess. Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis stāsta, ka sievietes meklēšanas pasākumi norisinājušies jau vairākas dienas un 5.janvārī tajos iesaistījušies organizācijas BEZVESTS.LV pārstāvji, kuru rīcībā ir kvalitatīva meklēšanai zem ūdens paredzēta aparatūra.


* Pirmā donoru diena Jaunajā gadā – Ogrē;


* Veikalā Ogrē mēģina izkrāpt naudu
Elīna aicina tirdzniecības darbiniekiem būt ļoti uzmanīgiem, jo viņas "pircējs" to pašu triku pēc tam mēģinājis izpildīt arī blakus esošajā restorānā.


Vairāk lasiet jaunajā "OVV"!


* Suntažu saimniecības un kultūras dzīves aktualitātes
Par salīdzinoši nesen īstenotajām aktivitātēm un turpmāko perspektīvu vēsta Suntažu pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Ancāns.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40534

2018. gada 9. janvārī, 00:18, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to darbs • 2018. gada 9. janvārī, 21:02
Nu tak varbūt vajag līdz galam izlasīt, nevis rakstīt stulbus komentārus. Tā problēma, ko Dzene apraksta savā slejā ir patiešām aktuāla - pašvaldībai jāuztur vesela armija maznodrošināto, kuru daļa tāda ir, jo nevis nevar, bet vienkārši negrib strādāt
Un? • 2018. gada 9. janvārī, 15:34
Un tu pats strādātu vairāk par to pašu naudu?
citata • 2018. gada 9. janvārī, 15:25
Tagad pašvaldība pusi apmaksā. Ir vēl arī citi labumi, piemēram, atlaide medicīnas pakalpojumiem. Nē, es tā negribu – strādāt vairāk, bet naudas faktiski vairāk nebūs ..." tā rubrikā "Sveicināti" Dzintra Dzene.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet