Atgriezties pie raksta

Lēdmanē uzstādīts fotoradars

Uz Latvijas ceļiem šonedēļ darbu uzsāks 3 jauni stacionārie fotoradari, kuri atradīsies Lēdmanē, Sakstagalā un Ozolniekos. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 63 stacionārie fotoradari, informē Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Arī šoreiz pirms visām radaru atrašanās vietām ir izvietotas informatīvas ceļa zīmes, kas informē autovadītājus par atļauto braukšanas ātrumu un uzstādīto fotoradaru. Radaru mērķis šajās vietās ir samazināt ātruma pārkāpēju, kā arī ceļu satiksmes negadījumu skaitu. To jau ir izdevies panākt - stacionāro fotoradaru vietās nav bojāgājušo negadījumos, kas saistīti ar ātruma pārsniegšanu.


Valdības apstiprinātais stacionāro fotoradaru uzstādīšanas plāns paredz, ka līdz šā gada beigām uz Latvijas ceļiem kopumā jābūt uzstādītām 100 ātruma mērierīcēm, kas ievērojami paplašinātu atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju kontroli.


Vietas izvēlētas un saskaņotas, sadarbojoties CSDD un satiksmes drošībā un satiksmes organizācijā iesaistītajām atbildīgajām institūcijām - Valsts policijai, VAS "Latvijas Valsts ceļi" un pašvaldībām.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40540

2018. gada 9. janvārī, 18:21, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

braucējs • 2018. gada 10. janvārī, 09:37
Ogres novads, autoceļš Rīga—Daugavpils—Krāslava—Baltkrievijas robeža (Pāternieki) (A6) 43,8. km ļoti laba vieta kur nopelnīt uz radara rēķina! ja nedzen velcies aiz fūrēm!! perfekti! jo citos ceļa posmos labu gabalu apdzīt nav iespējams!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet