Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši aktīvi piedalās pasākumā "Vingro vesels Ogrē!" Foto

Sestdien Ogres Basketbola skolā visas dienas garumā ikviens interesents varēja izbaudīt kustību prieku, piedaloties mūsdienīgos funkcionālos treniņos katrai gaumei.

Šāds pasākums Ogrē notika pirmo reizi, un ieguva necerēti lielu atsaucību. Tajā piedalīties bija izteikuši vēlmi 147 interesenti. Uz pirmo nodarbību bija ieradušies 112 dalībnieki, bet citi dienas gaitā vēl turpināja pievienoties, jo pēc izvēles varēja apmeklēt vienu, vairākas vai visas nodarbības.


Lai pasākumu padarītu vēl aizraujošāku, vadīt treniņus bija uzaicināti arī speciālisti no ārzemēm. Šos trenerus izdevās noorganizēt sadarbībā ar Latvijas bodyART skolu, kas sniedza arī finansiālu atbalstu pasākuma organizēšanai līdztekus Ogres novada pašvaldības finansējumam. Pasākuma organizatori pateicīgi arī Ogres Basketbola skolai par atvēlētajām telpām.


Kopā ar citiem dalībniekiem trenera vadībā BodyArt vingrinājumus pildīja arī "OVeselības" veselības veicināšanas konsultants Kristaps Dvēselītis. "Man tas interesē arī kā fizioterapeitam. BodyArt treniņi dod daudz enerģijas, aktivizē muskuļu grupas, kuras ne vienmēr var attīstīt, piemēram, svaru zālē. Patika, ka treneris atļāva darboties katram savā ritmā, veicot vingrinājumu skaitu atbilstoši katra spējām. Man blakus vingroja cienījama vecuma kundzes, kuras ļoti labi tika ar visu galā," stāsta K.Dvēselītis.


Dalībniekus gaidīja arī dažādi pārsteigumi, saņemot balvas no pasākuma atbalstītājiem. Pie pārsteiguma balvas tika arī ogrēniete Irēna Jasikeviča, kura pati pirmā pieteicās dalībai pasākumā "Vingro vesels Ogrē!".


Kā portālam "OgreNet.lv" atklāj I.Jasikeviča, viņa jau pagājušajā gadā piedalījusies dažādās "OVeselības" komandas rīkotajās aktivitātēs – apmeklējusi vingrošanas nodarbības, uztura speciālista konsultācijas. "Arī šo pasākumu nevarēju palaist garām, un esmu apņēmības pilna visu dienu vingrot. Atzinīgi vērtēju un atbalstu "OVeselības" darbošanos," saka I.Jasikeviča.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40567

13. janvārī, 12:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

pompa • 15. janvārī, 17:23
nu jau lej! jāslido tik nost
Ilze • 15. janvārī, 13:52
Lieliska iespēja pavadīt aktīvu brīvdienu - paldies!!
Anna • 14. janvārī, 15:38
Paldies ! ļoti patika tas bodi arts!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet