Atgriezties pie raksta

« PII "Sprīdītis" un "Cīrulītis" tiks apvienoti

2018. gada 18. janvārī, 18:25, Aktualitātes
wwww.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

zika • 2018. gada 2. februārī, 14:20
Ko tad neziņojāt jau laicīgi par vadītaju briesmoni.
dendy • 2018. gada 2. februārī, 13:33
Paldies Dievam,ka beidzot būs bērniem labvēlīga vide,un ļaunaa ragana būs prom! Kaut vinja vairs nespeetu būt tuvumā bērniem..Monstrs,ne vadiitaaja!
Ivars • 2018. gada 22. janvārī, 14:46
kas tad nu VIja bez darba??? cik gadi pagāja un neviens neko nevarēja viņai padarīt, kopā ar Domi bija sasieta līdz pat pašai....:)) bet nu tomēr tiek vaļā, ko tad darīs cita darbā, strādās beidzot vai??
Samanta • 2018. gada 21. janvārī, 14:41
Kāds prieks,ka Vija gāzta no troņa!Tiešām,liels prieks par to!Beidzot beigsies darbinieku pazemošana,ķengāšana.Cilvēks ar bipolāriem traucējumiem ,nedriikst vadīt un apdraudēt citus..cik daudz labu darbinieku ir zaudeets,kas nespeeja iztureet moraalo teroru....!!!
lēna • 2018. gada 20. janvārī, 20:35
Paldies dievam, tiešām tur augšā kāds ir, kas lem kā ir jābūt.Kaut arī cietām tik ilgi, un labākā komanda, kas tur bija ir sen jau aizgājusi, neizturot smago jūgu, tad ar saprotams, ka tur strādāt jau palika neiespējami. Un nav tādu cilvēku, kas gribētu uz doto brīdi tur atgriezties.Dārziņš tiešām ir sakopts un labs, tikai tas viss ir kolektīva nopelns, nevis vadītāja.Paldies par iespēju!
PII skolotāla • 2018. gada 20. janvārī, 19:39
Paldies DOMEI, ka beidzot pienāks gals mūsu mokām ar Viju. Kaut kā jau izturēsim, redzam gaismu tuneļa galā.
Indoles • 2018. gada 20. janvārī, 14:30
Lūgums trollim/trollenei ar nicku *** , kurš/a vakar tik dedzīgi apgalvoja, ka dārziņos visa kā pietiek, paskatīties uz patiesību, nevis te visiem acīs miglu pūst.
bd skolotāja • 2018. gada 20. janvārī, 12:50
Skolotājām bērnudārzos nav ne datoru, ne interneta,(pieejams tikai metodiķes kabinetā), nav iespēja nokopēt, nav iespēja paziņojumus uzrakstīt datorrakstā, nav iespēja sameklēt internetā attēlus utt. Lai bērniem būtu interesantas nodarbības un darbiņi, skolotājas informāciju, idejas meklē mājas sēžot pie saviem personīgajiem datoriem un pašas par to maksā.Ja skolas modernizē,tad bērnudārzi ir palikuši 90-to gadu līmenī. Pat mūzikas centrus nopērk vecāki.
māmiņa • 2018. gada 20. janvārī, 10:06
Grimstu pārdomās un domāju - kādēļ nerevidē visus pašvaldības departamentus un pagastu pārvaldes , kurās sēž bezjēdzīgs darbinieku skaits un meitenītes lēkā pa visiem kabinetiem , jo nav jau ko darīt . Tāpat arī tehniskais personāls .... Vai nav laiks ieskatīties arī Ogres novada štatu sarakstos ? Viegli ir ķerties klāt bērnudārziem , bet pašu radiem un draugiem nē .
sakai • 2018. gada 19. janvārī, 23:53
Darbu ļoti slikti dara tie, kas gatavo un pieņem lēmumus jautājumos, par kuriem nav ne nojausmas... Skaidrs, ka patiesība kož acīs, bet vainīgas ir skolotājas, auklītes, sargi, metodiķi, medmāsiņas....
saka • 2018. gada 19. janvārī, 23:14
Ja vienīgais mācību līdzeklis ir darba lapas, tad gan skolotājas gan metodiķes savu darbu dara ļoti slikti
I • 2018. gada 19. janvārī, 22:06
Cik gan ,,gudri,, un ,,izglītoti,, mūsdienās ir cilvēki. Jūsu zināšanai tieši metodiķis ir tas, kas izglīto jaunos pirmsskolas pedagogus un sagatavo viņas darbam ar bērniem, jo augstskola nedod praktiskās zināšanas, bet gan tikai teoriju. Interesanti būtu, ja nebūtu šī noniecināmā metodiķa, kurš tad šīs jaunās skolotājas mācītu?
tiešām? • 2018. gada 19. janvārī, 21:52
Vai tas nozīmē, ka bērniem bērnudārzā netiek nodrošināts pietiekams mācību materiālu skaits? To pašvaldība nevar atļauties? Bet pilnīgi bezjēdzīgām laipām un bezgalīgām strūklakām centrā un citām ekstrām naudas pietiek?
guga • 2018. gada 19. janvārī, 21:49
Vija ir neliete?
Indoles • 2018. gada 19. janvārī, 21:36
Trollim/trollenei (krāsainākajai) iesaku piecelties no datora, aiziet un pārliecināties personīgi. Vēl pagājušo nedēļ sava bērna grupiņai kopēju pirmsskolas mācību materiālus. Grāmatu ar darba uzdevumiem, kura uz visu grupiņu bija pieejama tikai vienā eksemplārā.
*** • 2018. gada 19. janvārī, 19:43
indolei. Jūs, acīmredzot, jau ļoti sen neesat bijusi nevienā no Ogres pilsētas pirmsskolām, ja domājiet, ka tajās trūkst mācību līdzekļi. Visas pirmsskolās to ir pietiekami. Ja neticiet aizejiet kaut vai uz tām divām, kuras pieminējāt savā komentārā un paskatieties.
Indoles • 2018. gada 19. janvārī, 17:52
Abos bērnudārzos (Sprīdītī un Cīrulītī), pieļauju, ka arī visos pārējos, globāla problēma ir tā, ka bērniem nav mācību līdzekļu! Pat elementāras darba lapas ar uzdevumiem, kur apgūt burtus vai skaitļus, tādu vienkārši nav, jo skolotājām nav kur tās nokopēt, par grāmatām vispār nerunāsim. Ja jau pie mums, Ogrē, esot ģimenei draudzīgs novads, kā te visi slavina, tad laikam jau arī bērnu pilnvērtīga izglītošana ir svarīga lieta. Bet bez mācību līdzekļiem tas nevar notikt. Žēl par skaļajiem pašvaldības saukļiem par sevis slavināšanu visu it kā uzlabojot. Tie vēl aizvien ir un paliek tukši vārdi :(
ogrēniete • 2018. gada 19. janvārī, 14:30
Ko cepaties, Sprīdītis pastāvēs, tikai vijai tur grīda krāsota būs. diez vai strādās arī sargu komanda- Vijas izredzētie.
vija.... • 2018. gada 19. janvārī, 13:14
Sen TEV vijas k-ndze laiks atpūtai un viela pardomām ...,cik cilvēkus tu ieguvi kas necienīs tevi nekad vairs.sory!
nike • 2018. gada 19. janvārī, 12:25
Žēl, Sprīdītis bija labākais bērnudārzs Ogrē
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet