Atgriezties pie raksta

PA "Ogres namsaimnieks" tiekas ar iedzīvotājiem Foto

Otrdien Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē PA "Ogres namsaimnieks" bija aicinājis māju vecākos, iedzīvotājus un citus interesentus, lai informētu par gaidāmo aģentūras reorganizāciju.

Informatīvā sapulce tika rīkota, lai veicinātu iedzīvotāju izpratni par reorganizācijas procesu un atbildētu uz jautājumiem. Sapulcē piedalījās PA "Ogres namsaimnieks" direktora p.i. Kaspars Grīnbergs.


Viņš klātesošos iepazīstināja ar 25.janvāra Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" reorganizācijas plānu, kurš paredz atdalīt aģentūrai deleģētās pašvaldības funkcijas no komercpakalpojumiem, izveidojot divas atsevišķas struktūrvienības. Siltumapgāde, ūdensapgāde un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšana turpmāk tiks integrēta pašvaldības sabiedrībā ar ierobežotu atbildību, kuru šobrīd sauc SIA "Labs nams". Pēc reorganizācijas tās nosaukums būs SIA "Ogres namsaimnieks".


"Lai varētu īstenot Ogres pilsētas ilgtermiņa stratēģiju ir noteiktas attīstības aktivitātes, kurās ietilpst daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšana, Ogres centrālās daļas siltumtrašu rekonstrukcija, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu pārklājumu paplašināšana. Šo aktivitāšu īstenošanai ir pieejams Eiropas struktūrfondu finansējums. Šī finansējuma apguve ir stratēģiski svarīga gan mūsu pilsētai, gan tās iedzīvotājiem," reorganizācijas nepieciešamību un pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību izveidošanas nepieciešamību skaidro K.Grīnbergs.


Līdz 2023.gada 31.decembrim plānots atjaunot 20 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, katru gadu renovējot no 1 līdz 6 ēkām.


"Klātesošie vēlējās uzzināt, kāpēc jāveic reorganizācija un kāpēc tas nav izdarīts agrāk. Sākumā iedzīvotāji, kā jau tas ierasts, šo priekšlikumu uztvēra piesardzīgi, bet sarunas gaitā nonāca pie izpratnes, kāpēc tas jādara un kādus ieguvums reorganizācija dos nākotnē," pēc tikšanās ar iedzīvotājiem sacīja K.Grīnbergs.


Iedzīvotāji uzdeva arī virkni sev interesējošo jautājumu par saimnieciskām problēmām. Viens no aktīvākajiem jautātājiem bija mājas vecākais Gatis Rengards, kura pārziņā ir piecas daudzīvokļu ēkas.


"Gribētos pozitīvi domāt par notikušo reorganizācijas procesu. Iespējams, ka tam būs arī kādi trūkumi, bet māju vecākajiem, tāpat kā līdz šim, jāseko visam līdzi, jāsadarbojas ar iecirkņiem. Iedzīvotājus, protams, visvairāk uztrauc cenu izmaiņas par pakalpojumiem," atklāja G.Rengards.


Tiem iedzīvotājiem, kuri nevarēja ierasties uz tikšanos ar PA "Ogres namsaimnieks" vadību, plašāks skaidrojums par aģentūras reorganizāciju būs pieejams Ogres novada pašvaldības izdevuma "Ogrēnietis" nākamajā numurā, kas iznāks šonedēļ. Aktuālāko informāciju par reorganizāciju varēs atrast arī PA "Ogres namsaimnieks" mājas lapā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40689

2018. gada 30. janvārī, 23:20, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Amanda Hollis • 1. oktobrī, 23:44
Mans 23 000 eiro aizdevums ir tikko piešķirts, liels paldies LAPO MICRO FINANCE. Es runāšu par jūsu pakalpojumiem ar apkārtējiem cilvēkiem, kuriem nepieciešams aizdevums vai finansiāla palīdzība, jo mani iespaido jūsu ātrā atbilde .ja jums ir nepieciešams aizdevums, nevilcinieties sazināties ar reālu likumīgu aizdevēju ar 100% garantiju: E-pasts: lapofunding960@gmail.com
james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:55
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
to Ha haha • 2018. gada 1. februārī, 08:49
joprojām domā, ka interneta vide ir anonīma???? Kādi ir darba pienākumi, kurus neveic tevis minētais darbinieks? Kurš ir apšmaukts? Faktus studijā. Par ko pašai alga?? Un ne viena vien! Minēt konkrētus uzvārdus ar apvainojošiem apgalvojumiem nākotnes formā- nu nedraudzējas cilvēks ar galvu. Neviens tev sen netic.Tāpēc pievaldi savu ,,intelektuālo'' verbālo caureju. Komentārus izdrukājām- vajadzēs atbildēt. Viss slikti?? Un kur ir tavi konstruktīvie priekšlikumi??? Zoss no Rējēju cilts.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet