Atgriezties pie raksta

PA "Ogres namsaimnieks" aicina māju vecākos uz tikšanos

Lai veicinātu labāku komunikāciju un informācijas apriti, PA "Ogres namsaimnieks" direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs aicina māju vecākos uz ikmēneša tikšanos.

Pirmā tikšanās notiks 2.martā plkst.19 PA "Ogres namsaimnieks" telpās Zilokalnu prospektā 12 (sapulču zālē).


Tikšanās tiks organizētas katra mēneša pirmajā piektdienā. Par katru sapulci informācija tiks publicēta.


Tikšanos mērķis sniegt atbildes uz māju vecāko jautājumiem, risināt esošās problēmas un veicināt atvērtu komunikāciju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40854

20. februārī, 18:55, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jurists • 27. februārī, 19:34
Mājas vecāko vai kopīpašnieku pilnvaroto personu var ievēlēt un pārtraukt ar viņu sadarbību tikai konkrētās mājas dzīvokļu kopīpašnieki. SIA darba devējs nav tiesīgs ierobežot-aizliegt jebkura cilvēka saimniecisko darbību.
Anna • 24. februārī, 10:48
Skolas 5 "mājas vecākais"neprot latviešu valodu un uz sapulcēm neiet!
Info • 23. februārī, 13:33
"Cēsīs mājas vecākie ir attiecīgo dzīvojamo namu īpašnieku kopības deleģēti darbinieki, kuri algu par savu darbu saņem no mājas uzkrājuma," informē SIA "CDzP" valdes loceklis Ģirts Beikmanis. "Lai juridiski sakārtotu darba attiecības, šajā gadījumā iespējami divi varianti: mājas vecākais strādā kā pašnodarbinātā persona vai arī viņu pieņem darbā "CDzP". Dzīvokļu īpašnieki kopsapulcē nosaka mājas vecākā darba stundas likmi. Mēneša beigās informācija tiek apkopota un aprēķināta samaksa. Jāpiebilst, ka šis uzkrājums atrodas pie pārvaldnieka, kas veic norēķinus. Attiecīgi mājas vecākie saņem arī atvaļinājuma naudu. Pirms uzsākt darbu, mājas vecākos informējam par darba pienākumiem, iepazīstinām ar mājas lietu, bilanci un citiem ar nama apsaimniekošanu saistītiem jautājumiem. Esam novērojuši, ka šo pienākumu parasti uzņemas sabiedriski aktīvi ļaudis gan pensijas vecumā, gan jauni, kuriem rūp sava nama uzturēšana un kuri ir gatavi sekot līdzi pārvaldnieka darbam un, piemēram, kontrolēt veikto remontu kvalitāti." Savukārt SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP), lai apmācītu māju vecākos, ir izveidojusi īpašu apmācības programmu. "Lēmumu par speciālu kursu rīkošanu RNP pieņēma pirms diviem gadiem," stāsta SIA RNP preses sekretārs Krists Leiškalns. "RNP izstrādāja divu nedēļu apmācības programmu, piesaistot māju pārvaldīšanas speciālistus. Šajos kursos māju vecākie iegūst pamatzināšanas par spēkā esošo normatīvo regulējumu, pienākumiem un pilnvarām, kopības lēmumu pieņemšanas kārtību, lai tie nebūtu apstrīdami un būtu reāli izpildāmi. Apmācību nobeigumā uz māju vecāko jautājumiem atbild arī RNP darbinieki. Tie parasti skar apsaimniekošanas un finanšu problēmas. Šo kursu beidzēji saņem sertifikātus." Kopumā RNP apsaimniekotajos namos strādā vairāki simti apstiprinātu namu vecāko. Visvairāk šo dzīvokļu īpašnieku pārstāvju darbojas Juglā. "Mājas vecāko skaitam ir tendence pieaugt," uzsver K.Leiškalns. "Arvien vairāk cilvēku sāk apzināties, ka aktīvi jāiesaistās savas mājas apsaimniekošanā."

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet