Atgriezties pie raksta

Ogres māju vecāko atlīdzība komunālo pakalpojumu rēķinos

Saistībā ar publiskajā telpā izplatīto informāciju par to, ka Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks" nelikumīgi iedzīvotājiem liek maksāt algu māju vecākajiem, aģentūra norāda, ka pasniegtā informācija no mediju puses nav atspoguļota pilnībā.

No šī gada 1. janvāra PA "Ogres namsaimnieks" apsaimniekošanā esošajām daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām, komunālo pakalpojumu rēķinos parādījusies jauna sadaļa "Mājas vecākā atlīdzība". Līdz šim šī pozīcija rēķinos nebija atrodama, jo mājas vecākā atlīdzība atradās zem  pozīcijas "apsaimniekošanas maksa".


Ja pozīcija "Mājas vecākā atlīdzība" rēķinos tiek izdalīta atsevišķi, tad tā neapliekas ar pievienotās vērtības nodokli (PVN), bet ja pozīcija būtu palikusi apsaimniekošanas maksā, tad šī summa apliktos ar PVN.


Atgādinām, ka mājas vecākā atlīdzību nosaka tikai attiecīgās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki. Līdz ar to, paši iedzīvotāji lemj, kādu algu un kādos apmēros maksāt savas mājas pilnvarotajai personai. PA "Ogres namsaimnieks" papildus vēlās norādīt, ka par šīs pozīcijas izveidi iepriekš bija jābrīdina iedzīvotāji, bet pozīcijas izveide nekādā gadījumā nav pretlikumīga.


PA "Ogres namsaimnieks" aicina iedzīvotājus izvērtēt informācijas avotus un nevairot nepatiesu, vai līdz galam nepārbaudītu informāciju.


Ja iedzīvotāji vēlās šo pozīciju "mājas vecākā atlīdzība" atgriezt apsaimniekošanas maksā, tad aicinām sasaukt mājas kopsapulci, un lemt par atlīdzības pārvietošanu uz pozīciju "apsaimniekošanas maksa".


Sapulces protokolu var iesniegt PA "Ogres namsaimnieks", Ogrē, Mālkalnes prospektā 3, 16. kabinetā.


Lai atbildētu uz māju vecāko jautājumiem, PA "Ogres namsaimnieks" direktora p.i. Kaspars Grīnbergs aicina uz tikšanos ar māju vecākajiem, kura norisināsies 2. martā plkst.19 Ogrē, Zilokalnu prospektā 12 (sapulču zālē).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40923

2018. gada 23. februārī, 13:03, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet