Atgriezties pie raksta

Aicina uz semināru darba devējiem Ogrē Pielikums

Pielikumi

23.martā plkst.10 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāles 3. kabinetā (Rīgas iela 14) norisināsies seminārs darba devējiem un diskusija "Nodarbinātības valsts aģentūras un darba devēju sadarbības iespējas nodarbinātības veicināšanā".

NVA Ogres filiāles vadītāja Indra Bleija informēs par bezdarba rādītājiem un situāciju darba tirgū filiāles apkalpošanas teritorijā.


Darba devēji uzzinās par ESF projekta "Atbalsts ilgākam darba mūžam" aktivitātēm un atbalstu darba devējiem, veicinot gados vecāku nodarbināto darba spēju saglabāšanu un nodarbinātību.


Darba kārtībā (skatīt pielikumā) informācija par vairākiem NVA īstenotajiem ESF projektiem, kuros var iesaistīties darba devēji, un tādiem NVA pakalpojumiem kā vakanču reģistrēšana, piemērotu darbinieku atlase u.c.


  photo 9adfd359-12ad-4057-84da-9c8fab9d2c82_zpsxb0211hz.jpg

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40978

2018. gada 9. martā, 13:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Reiz darba devējs • 2018. gada 12. martā, 16:11
Un kāds no tā labums? Tāpat 95% darba devēju NAV spējīgi samaksāt to atalgojumu ar kādu ir iespējams izdzīvot šajā uzpūsto komunālo maksājumu, sadzīves pakalpojumu ieskaitot "nepieskaramo" OIK elektrībai. Algas var samaksāt tikai tās struktūras, kas atrodas valsts un pašvaldību paspārnē ar zināmu GARANTĒTO apgrozījumu un noieta nodrošinājumu! Protams arī paši nodokļu iekasētāji nekautrējas vadošajiem izsniegt neadekvāti lielus kukuļus, jo tos viņi nav nopelnījuši, bet krāpnieciski, nekaunīgi un alkatīgi iekampj nerodot nekādu pievienoto vērtību, labumu vai iefuvumu sabiedrības labā, bet tik izdomā kā tādi inbicīļi, kā vēl no nabaga nodokļu maksātāja pielikt par ūdeni, kanalizāciju, redziet par lietus ūdeni neviens nemaksā utt... iekasēt nodokli no STRĀDNIEKA kas saņem mazāk par 300 uz vienu ģimenes locekli, ir VALSTS NOZIEDZĪBA ar pašvaldībām priekšgalā! uzpriekšu! Reemigrācija, atbalsts ģimenēm mājoklim, kreditēšana, uzņēmējdarbības atbalsts - tās ir tukšas frāzes! Diemžēl! Kamēr šajā valstī ninimālā nebūs vismaz 700, neapliekamais vismaz 300 eiro, mazie "nomirs uzreiz", nevis agonēs desmit gadus sligstot nodokļu parādos un nespējot pat tās sēnalas darbiniekiem samaksāt un pret viņiem nemainīsies attieksme, tikmēr šī valsts nav valsts bet "bedre"!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet