Atgriezties pie raksta

Šogad atjaunos A6 posmu no Ogres līdz Ikšķilei

Šogad ir paredzēti asfalta seguma atjaunošanas būvdarbi Daugavpils šosejas (A6) posmā no Ikšķiles līdz Ogrei, norāda valsts akciju sabiedrības "Latvijas Valsts ceļi" pārstāve Anna Kononova.

Būvdarbu iepirkuma piedāvājumu atvēršana paredzēta marta vidū.


Būvdarbiem tiks atvēlētas 90 kalendārās dienas, kuru laikā plānots atjaunot segumu A6 posma 29,37.-33,76. kilometrā jeb aptuveni 4,4km garumā.


Jāpiebilst, ka šogad plānots atjaunot arī A6 posmu Ogres pilsētas administratīvajā teritorijā. Posmā no šosejas tilta līdz bijušā Ogres trikotāžas kombināta teritorijai paredzēts "nograuzt" ceļa seguma virskārtu, ieklājot jaunu, norāda Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ceļu un pilsētvides uzturēšanas nodaļas vadītājs Pēteris Bužers. Tas sastīts ar to, ka ceļa malās ir bortakmeņi, kas atdala gājēju ietvi no lielceļa. 


 


 


Savukārt posmā no tilta līdz veloceliņam Ogre-Ciemupe pašreiz vēl ir divi rīcības varianti - veikt esošā asfalta seguma virskārtas nograušanu un ieklāt jaunu vai arī uzreiz klāt jaunu virskārtu. P.Bužers piebilst, ka šosejai jau ir labs pamats, lai varētu uzreiz veikt jaunas kārtas ieklāšanu.


Paralēli šiem darbiem A6 un Austrumu ielas krustojumā tiks uzstādīts luksofors, galvenokārt domājot par gājēju drošību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40979

2018. gada 8. martā, 09:59, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet