Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.marta numurā:

* Traktortehnikas tehniskās apskates laiki un vietas mūsu novados;
* Ogres un Ķeguma novada vieglatlētikas senioriem 37 medaļas Rīgā;
* Atvaram Lakstīgalam – "Lielā Mūzikas balva 2017"

Nominantu vidū bija vēl viens ogrēnietis – ģitārists Matīss Čudars, kurš tika izvirzīts balvai kategorijā "Gada mūziķis". Šoreiz Matīss balvu neieguva, taču arī jūtas gandarīts par augsto novērtējumu un svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā iepriecināja klātesošos ar odu lauku dzīvei "Bērzgalība", kas ir veltījums Bērzgalei, kur atrodas viņa lauku mājas. 


* Diskusija: Māju vecākie jautā – "Ogres namsaimnieks" atbild
– Vai plānots samazināt štata vietas, atbrīvojot visus pārvaldniekus un šoferus, kas uz objektiem izvadā atbildīgos nodaļu darbiniekus, kuriem nav autovadītāja tiesību? Vai tiks izvērtēta transporta piesaiste atbilstoši veicamajiem darbiem objektā?
– Transporta nodaļa tiks reorganizēta, esošo autoparku sadalot starp nodaļām, un atsevišķi šoferu pakalpojumi nākotnē vairs nebūs. Arī ēku pārvaldnieku amati tiks likvidēti.


* Ogres slimnīcā darbu uzsāk otolaringologs Arturs Barščevskis
"Esmu dzimis un audzis Daugavpilī. Līdz šim ciešākas saskarsmes ar Ogri man nav bijis, taču šeit ir jauna un moderna slimnīca, tāpēc pieļauju, ka nākotnē tā varētu kļūt par manu pastāvīgo darba vietu un, iespējams, es šeit varētu arī dzīvot," saka Arturs. 


* Topošo absolventu vizītkarte: Suntažu divpadsmitie – draudzīgi, apzinīgi, erudīti, radoši un sportiski līderi
"Atmiņā ir palikušas klases lieliskās ekskursijas. Kolka, brauciens ar kuģīti pa vētraino jūru rudens laikā. Divas ekskursijas uz Igauniju, kopīgi Dailes teātra izrāžu apmeklējumi u. c."


* Kam jāpieskata bērns kafejnīcā?
Kafejnīcas "Niko" īpašniece G.Kedere, lai arī savu vainu gluži nesaskatīja, tomēr atvainojās saviem apmeklētājiem un solīja vēl vairāk piedomāt par rotaļistabas aprīkojuma drošību.


* Ķeguma novada šūšanas kursu dalībnieces iegūst jaunas prasmes
Kopumā ar šīs izglītības programmas palīdzību savas prasmes šūšanā attīstīja 12 Ķeguma novada iedzīvotājas. Tika šūti dažādi apģērbi, priekšmeti gan sev, gan saviem mīļajiem. Izglītības programmai noslēdzoties, meitenes ir ieguvušas drosmi, prasmes un iedvesmu radīt.


* Labākie florbolisti – Lielvārdes un Ikšķiles novadā;
* Ogres čempionātā telpu futbolā triumfē "Deppo".


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40992

2018. gada 9. martā, 00:18, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Aizskartajai • 2018. gada 10. martā, 19:49
Nevajag izraut vārdus no konteksta. Es tajā tekstā neko aizskarošu nesaskatīju, gluži pretēji, žurnāliste raksta par to, ka situācija ar biļešu iegādi nebija normāla, jeb Tavuprāt tas tomēr ir normāli, ka septiņas stundas jāvaktē dators, lai iegādātos biļetes, pat ja Tu tur uzkopi māju, lasīji grāmatas utt. Es varbūt todien gribēju ciemos doties, tad ko man vajadzēja to datoru stiept līdzi, lai nenokavētu rindu? Man nav portatīvā datora, nav arī planšetes, ko nēsāt padusē, tad ko, man biļete tāpēc nenākas, jeb, lai to nopirktu bija visu dienu jāsēž mājas vai vēl ļaunāk - arī nakti kaut kur augstumā pie kases? Žurnāliste visu rakta pareizi un nav te par ko justies aizskartai.
to Aizskartā • 2018. gada 10. martā, 11:04
Žurnāliste Dzintra Dzene lietoja vārdu blenšana...
Un? • 2018. gada 9. martā, 21:42
Sūdzi tiesā, aizskartā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet