Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13.marta numurā:

* Tiesa: skarbajiem apvainojumiem "Laizāna lietā" nav pamatojuma;
* Ogres un Aizkraukles Sarkanā Krusta komitejas ir apvienojušās;
* Kā nekļūt par "naudas mūli";

* Mārai Jakubovskai rakstīšana nāca kā īsto vēlmju piepildījums
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" redakcijai M.Jakubovska iesaka padomāt par iespēju publicēt kādu no viņas grāmatām turpinājumos. Šobrīd rakstniece strādā pie biogrāfiskā romāna par diriģentu un pedagogu Paulu Kveldi (1927 – 2017) un labprāt ļautu tajā ielūkoties vēl pirms izdevuma nākšanas klajā šī gada beigās.


* Tiesnese Kusiņa sodīta ar rājienu
Tiesnese Z.Kusiņa 2017.gada 27.martā nolasīja saīsināto spriedumu E.Helmaņa un A.Robežnieka lietā, vienlaikus procesa dalībniekiem darot zināmu, ka pilns sprieduma teksts būs pieejams 10.aprīlī. Taču minētajā datumā spriedumu nebija iespējams saņemt un tika paziņots, ka spriedums būs pieejams 10.jūlijā. Savukārt pārceltajā datumā spriedums nebija pieejams, jo tiesnese bija saslimusi. 23.oktobrī tiesnese rakstiski paziņoja, ka pilnais spriedums būs pieejams 31.oktobrī, bet arī šajā datumā tas nebija pieejams, un 1.novembrī tika noteikts jauns sprieduma pieejamības datums – 1.decembris.


* Beidzot 6.klasi, ikvienam – velosipēda vadītāja tiesības
"Pie Ogres sākumskolas ir izveidotas plašas un ērtas velo novietnes, tāpēc, sākoties pavasarim, daudzi audzēkņi izvēlas uz mācību iestādi doties ar velosipēdu. Lielākoties viņi izvēlas braukt pa velo celiņiem un mazām ieliņām, bet pienāk brīdis, kad jāšķērso arī krustojums, tāpēc ir ļoti svarīgi zināt Ceļu satiksmes noteikumus. Skolas vecāku padome ir pieņēmusi lēmumu, ka, beidzot 6.klasi, ikvienam skolas audzēknim jābūt velosipēda vadītāja tiesībām. Ceru, ka pamazām mēs līdz tam arī nonāksim," saka A.Sirsniņa. 


* "Potjomkina aka" 3.vieta konkursā "Latvijas Būvniecības Gada balva 2017"
Kā atzina V.Sirsonis, tūristu interese par "Potjomkina aku" un citiem objektiem, kas tapuši Ķeipenē, ir loti liela. Tiesa, tieši "Potjomkina aka" šobrīd ir ieziemota, tāpēc apmeklētājiem nav pieejama. Tā būs apskatāma no maija līdz oktobrim un tikai gida pavadībā.


* Interesanta recepte;


* Nomedītās ar ĀCM slimās mežacūkas šobrīd jāaprok vai jāsadedzina
Medniekiem, līdzīgi kā līdz šim, nomedīto meža cūku paraugi jānodod laboratoriskajai izmeklēšanai, lai konstatētu, vai tās nav inficētas ar ĀCM. Līdz laikam, kamēr tiks rasts cits risinājums, gan atrastās beigtās, gan nomedītās laboratoriski pozitīvās meža cūkas jāiznīcina uz vietas – aprokot vai sadedzinot. Arī turpmāk mednieks par katru iznīcinātu atrastu beigtu vai nomedītu ĀCM pozitīvu meža cūku varēs saņemt samaksu.


* Daba: Gada koka godā – ozols; Gada gliemis – kroklūpas vārpstiņgliemezis.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41013

2018. gada 13. martā, 00:02, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

!!! Cērme • 2018. gada 15. martā, 15:27
Mani neaizmirstiet.
>??? • 2018. gada 15. martā, 15:18
Par blusām negribi? Tās biežāk suņus izmanto par taksometriem?
??? • 2018. gada 15. martā, 14:49
Vai par prusakiem būs?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet