Atgriezties pie raksta

"Ogres namsaimnieks" aicina izmantot rēķinu saņemšanu elektroniski

Lai nodrošinātu rēķinu ātrāku nonākšanu pie klienta, Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks" aicina iedzīvotājus izmantot iespēju komunālo pakalpojumu rēķinus saņemt elektroniski.

Lai rēķinus saņemtu elektroniski, dzīvokļa īpašniekam ir jāsūta e-pasts uz adresi ineta.savica@ogresnamsaimnieks.lv ar norādi "Rēķins e-pastā". E-pastā jānorāda - Klienta numurs, dzīvojamā adrese un e-pasta adrese, uz kuru vēlas turpmāk saņemt rēķinus (tās var būt arī divas adreses).


Papildus aģentūra atgādina, ka ūdens skaitītāju rādījumus pastkastītēs var nodot līdz mēneša pēdējai dienai, bet mājaslapā reģistrētie lietotāji skaitītāju rādījumus var nodot līdz mēneša 2. datumam - ieskaitot.


Vēlāk, laika posmā no 3.–10. datumam, notiek informācijas apstrāde un ievadīšana grāmatvedības sistēmā. Tie iedzīvotāji, kas nav reģistrējušies mājaslapā, skaitītājus var nodot arī, rakstot e-pastu uz adresi skaititaji@ogresnamsaimnieks.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41016

2018. gada 13. martā, 09:59, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

NAIVIE... • 2018. gada 15. martā, 11:38
jŪS TIKAI DOMAJAT PAR SEVI kā un kur ko ieekonomēt ,lai tik lielākas algas no MUSU maksājumiem ,tak nedomājiet kāROBOTI ,bet IZGLĪTOTI NAMSAIMNIEKI.Atjēdzieties un nedzeniet vienkāršos iedzīvotājus Stūri ...
Neesam naivie • 2018. gada 14. martā, 11:32
Vispirms - lūdzu, visus informēt - cik maksā katru mēnesi viena apdrukāta papīta lapiņa (citreiz no abām pusēm) ar rēķinu. 90 Eur centi? Tad mēs parēķināsim, cik tas izmaksā visam "Namsaimniekam". Tāpēc jau tādi kopējie rēķini.
kode • 2018. gada 14. martā, 09:36
Saņemu rēķinu elektroniski, tas ir ļoti ērti. Zinu, ka pastkastē nepazudīs. Un nodot skaitītāju rādījumus arī var elektroniski, ko sākšu izmantot. E-adresi ogresnamsaimniekā uzzināju vakar. Ŗunāju ar ļoti atsaucīgu darbinieci. Papīru kaudzes nevienam nav vajadzīgas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet