Atgriezties pie raksta

Lielās talkas norisi Ogrē koordinēs PA "Ogres namsaimnieks"

Šogad Latvijai 100! Un kas var būt labāka dāvana Latvijai, novadam, pilsētai un mums pašiem? Viennozīmīgi - tīra no atkritumiem un sakopta vide mums apkārt!

Tāpēc jau 10.gadu pēc kārtas ik pavasari aprīlī "Lielajā talkā' mēs sanākam kopā, lai realizētu šo grandiozo un skaisto mērķi – padarīt Latviju par sakoptāko valsti pasaulē.


"Lielajā talkā" var piedalīties ikviens - vajag tikai vēlēties to darīt. "Lielā talka" notiks 28.aprīlī no plkst. 9 līdz 15 visā Latvijā vienlaikus. Visi talcinieki tiks nodrošināti ar talkas maisiem un cimdiem.


Aicinām pieteikt savu talkas vietu un reģistrēt to www.talkas.lv Arī šogad Ogres novadā "Lielās talkas" koordinators ir Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks",  


Svarīgi! Talkas laikā savāktie atkritumu maisi tiks izvesti tikai no reģistrētām un apstiprinātām talkas vietām. Par lielās talkas aktivitātēm novadā interesēties katra pagasta pārvaldē.


Ogres pilsētā "Lielās talkas" koordinators ir Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks" teritoriju uzturēšanas nodaļas darbu rīkotājs Ģirts Ornicāns tel. 26564339.


Sakopsim Latviju, lai mēs dzīvotu tīrākajā valsti uz pasaules! Tiekamies 28.aprīlī "Lielajā talkā"!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41239

2018. gada 10. aprīlī, 16:52, Aktualitātes
www.ogresnamsaimnieks.lv

Jaunākie komentāri

iesaku • 2018. gada 11. aprīlī, 16:31
Mūsu Fīrers piedalīsies ? Ja piedalīsiess , tad jāpedalās arī un japieliek roka pie slavenā baļķa , vēlāk noderēs . Ja būs jāiet pie Fīrera ko lūgt , tad varēs atgādināt un palīdzība garantēta .
kuka • 2018. gada 11. aprīlī, 09:25
kur tad SIA?
? • 2018. gada 11. aprīlī, 08:40
Un kam to vajag, tavuprāt? Marsiešiem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet