Atgriezties pie raksta

Īpašumu var sakopt vai saņemt sodu

Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" un pašvaldības policijas darbinieki 5.aprīlī – tikšanās laikā ar iedzīvotājiem – pārliecinājās, ka ogrēniešiem rūp pilsētas teritorijas sakoptība.

Tika nosauktas virkne adrešu Grīvas prospekta apkaimē, Vidus prospektā, Zvaigžņu ielā, A.Pumpura ielā un citur, kur teritorijas bieži vai ilgstoši nav koptas. Tajās ir nepļauta zāle, kūla, pērnās lapas un drazas.


Viena no tādām "bēdu lejām" – šoreiz gan vietā būtu apzīmējums "bēdu kalns" ir netālu no Ogres 1.vidusskolas.


Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis skaidro: 'Informēju, ka 2017.gadā par nekustamo īpašumu neuzturēšanu saskaņā ar Ogres novada pašvaldības 17.06.2010. saistošajiem noteikumiem Nr.23/2010 tika uzsāktas administratīvās lietvedības īpašumu Ogŗē, Zinību ielā 2, Zinību ielā 2A un Zinību ielā 1 teritoriju īpašniekiem. Tā kā nekustamo īpašumu Ogrē, Zinību ielā 2 un Zinību ielā 2A īpašnieki labprātīgi novērsa administratīvo pārkāpumu (īpašumus sakopa), pret viņiem, saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksa 239.panta 1.daļas 1.punktu, lietvedība administratīvo  pārkāpumu lietās tika izbeigta. Īpašuma Ogrē, Zinību ielā 1 īpašniekam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kuru izskatot Ogres administratīvā komisija piemēroja naudas sodu."


Par teritorijām Ogrē, Zinību ielā, kuras ir Ogres novada pašvaldības īpašumā, tika informēta Ogres novada pašvaldības dome. Arī šogad nesakopto īpašumu īpašnieki tiks saukti pie administratīvās atbildības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41252

2018. gada 11. aprīlī, 09:17, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Garāmgājējs • 2018. gada 21. aprīlī, 08:29
2 Autobusu pieturas "Lībieškalns', kur pietur 1, 8 un Ogresgala autobusi ir apaugušas pa ziemu ap pudeļu un skārdeņu slāni. Diemžēl tā ir katru gadu. Sētnieks tīra kārtīgi tik 1 - 2 m perimetru, tālāk - izgāztuve.
Edvīns • 2018. gada 13. aprīlī, 17:02
Ķeguma Veprim no Uzvaras ielas 17. ir pašvaldība ar izpratni sarūpējusi izņēmuma statusu. Viņam kā cūku dzimtas pārstāvim starp cilvēkiem ir tiesības d--st turpat kur ēd un ar to Ķeguma Vepris ir slavens tuvā un tālā apkārtnē, citur tādu tipu neatradīsi pat ar Led lukturi.
< ? • 2018. gada 13. aprīlī, 11:10
Tas nav Eģika īpašums,bet Ķeguma vepra izgāztuve,kurš ir pietuvināts džagam un to trīs jefiņu sulaiņiem-iztapoņam!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet