Atgriezties pie raksta

Iespēja atbrīvoties no pērnā gada lapām

Iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas pašiem nogādāt savas sagrābtās lapas un zāli uz atkritumu apsaimniekotāja SIA "Ķilupe"' šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu Akmeņu ielā 43B, Ogrē.

Lapas šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā varēs nodot no 14.aprīļa līdz 19.maijam. Lapas saviem spēkiem būs jāizber no maisiem konteinerā, šajos maisos nedrīkst būt sadzīves atkritumu piemaisījumi.


Laukuma Akmeņu ielā 43B, Ogre, darba laiks:


Pr, Otr, Tr, Cet, Pk – no plkst.10 līdz 19,


Se, Sv, svētku dienas – no plkst. 10 līdz 16.


Tāpat šajā laukumā iespējams bez maksas nodot nolietoto sadzīves elektrotehniku, stikla burkas un pudeles, logu stiklu, papīra, kartona iepakojumu, makulatūru, piena/sulas pakas, PET pudeles, dienas gaismas spuldzes, baterijas, akumulatorus un metāla atkritumus utt.


Atgādinām, ka lapu izkraušanu laukumā iedzīvotājiem jāveic saviem spēkiem un tikai noteiktajā vietā un noteiktajā laika periodā. Lapas nedrīkst iepriekš atvest un atstāt! Lapām nedrīkst būt citu sadzīves atkritumu piemaisījumi.


SIA "Ķilupe" EKO dienu ietvaros piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas. Par šo iespēju vairāk lasīt šeit.


SIA "Ķilupe", tālr. 65071222, 29104053.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41266

2018. gada 13. aprīlī, 09:02, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Zars • 2018. gada 18. aprīlī, 00:13
bet ja man ir apgriezto ābeļu zari, izrakto krūmu saknes, apcirpto tūju zari, vai tos ar var vest? Vai pašam jākurina nost? Sestdien Ogres dārziņos visi bija iekurinājuši savus zaļo atkritumu ugunskurus un lai labāk degtu, pielika klāt visas plēvītes un citus sadzīves atkritumus, elpot nebija iespējams. Daudzās pašvaldībās tas ir aizliegts! Kad Ogre beidzot ieies 21 gadsimtā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet