Atgriezties pie raksta

Ogres novadā dzimušie bērniņi saņem Latvijas simtgades vērdiņu

Arī Ogres novada pašvaldība 2018. gadā – Latvijas simtgadē – dzimušajiem bērniem dāvina īpašu sudraba vērdiņu – "Simtgades bērnu" monētu.

Dāvana – 925 proves "Sudraba vērdiņš" ozolkoka kastītē ar iededzinātu projekta zīmolu – dīgstošu ozolzīli ar Latvijas karoga lapiņām – un apsveikuma vēstule jaundzimušajam un viņa vecākiem – ir Madonas novada iedzīvotājas, biedrības "Nigestes amatniecības nams" vadītājas Ingunas Rogas-Saulītes radīts projekts, kas guvis plašu atbalstu sabiedrībā, un daudzas pašvaldības šo dāvanu ir iegādājušās, lai pasniegtu sava novada jaundzimušajiem.


"Šodien, 13. aprīlī, savas meitiņas Rebekas Beātes dzimšanu Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēja Arita Bauska un Guntis Zemfs, un viņiem pasniedzu šo dāvanu. Manuprāt, tā ir lieliska ideja šādi īpaši godināt Latvijas simtgadē dzimušos bērniņus," saka Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lidija Vītola.


Dāvanu komplektus Dzimtsarakstu nodaļa saņēma tikai vakar. Vienam mazulim dāvana nu ir pasniegta. To saņems arī visi nākamie – viņu dzimšanas reģistrēšanas brīdī Dzimtsarakstu nodaļā. Savukārt no šī gada sākuma līdz šodienai dzimušo bērnu vecāki jauno dāvanu komplektu var saņemt Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļā, Brīvības ielā 33, 1.stāvā, Ogrē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41268

2018. gada 13. aprīlī, 17:25, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet