Atgriezties pie raksta

"Pretī pavasarim" dodas Ogres Invalīdu biedrība Foto

Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Mazajā zālē ceturtdien pulcējās ap 80 Ogres Invalīdu biedrības dalībnieku un viesu, lai izbaudītu pasākumu "Pretī pavasarim".

Ogres Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Ilga Marta Linkuma atklāj, ka šis ir notikums, kas ļauj izbaudīt kopā būšanas prieku. 


"Šodien mums ir desmit galdiņi, un tie visi ir pilni," ar prieku saka biedrības priekšsēdētāja, jo ne uz visiem pasākumiem esot tik daudz dalībnieku. Ogrē ciemojas arī Lielvārdes novada Invalīdu biedrības un Ikšķiles novada Invalīdu biedrības pārstāvji. Neatliekamie pavasara zemes darbi, ar ko ļaudis parasti aizbildinās, ja kaut kur nevēlas ierasties, ir nedaudz atlikti maliņā.


Pavasarīgu sveicienu savā jaunajā dziesmā klātesošajiem dāvāja Ogres novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis. 


Laba vēlējumus sacīja Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa, Ikšķiles un Lielvārdes novadu Invalīdu biedrību dalībnieki.


I.M.Linkuma sacīja paldies Ogres Invalīdu biedrības grupu vadītājiem, kas ikdienā veic lielu darbu, lai izvēlētos labāko risinājumu sarežģītās situācijās, ar kurām dzīve neskopojas. 


Ogres Invalīdu biedrība regulāri rīko virkni pasākumu, lai pašiem būtu interesanti (sporta spēles, galda spēles, ekskursijas) un labprāt iesaistās pasākumos, kurus sarīkojuši citi. Piemēram, pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Veselības veicināšanas nodaļa. 


Pasākumā "Pretī pavasarim" par patīkamiem pārsteigumiem parūpējās Ogres Invalīdu biedrības ansamblis "Sens tik sens". Paldies ONKC bērnu vokālās studijas "Svilpastes" dalībniekiem un mūziķim Gunāram Meijeram.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41314

2018. gada 19. aprīlī, 19:33, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sanita • 2018. gada 20. aprīlī, 17:33
Paldies,bija jauki svetki!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet