Atgriezties pie raksta

Dienas centrs "Saime" aicina uz labdarības pasākumu "Iespēja"

Jau septīto gadu Ogres novada Dienas centrs "Saime" un biedrība "Lux Viridia" aicina savus draugus, atbalstītājus un īpaši tos, kuri pat nenojauš par to, ka mēs esam, uz kārtējo pavasara labdarības pasākumu "Iespēja 2018".

2018. gada priecīgā ziņa – beidzot mums pašiem ir savs teātris. Šobrīd esam pozitīvo ļaužu teātris "Ārpus robežām" un dzīvojam Dienas centrā "Saime".
 
Kurš teica, ka teātris nav pa īstam, vai tikai, gandrīz kā dzīvē? Teātris nav tikai vieta, kur ir garderobe, skatuve un bufete. Teātris ir visur un vienmēr. Izrāde nebeidzas, tavi acu plakstiņi ir priekškars. Šekspīrs ir teicis: "Visa pasaule ir teātris, kur cilvēki ir aktieri, un viņi katrs nāk un iet no skatuves, un katram sava loma ir ne viena vien".


Teātris no ikdienas parastā rada brīnumu, un katrs mēs esam daļa no tā. Spēja saskatīt un baudīt brīnišķīgo dzīvi ir teātra uzdevums. No rīta pamosties, priekškars paceļas, un tu vari būt jebkas.
 
Aicinām pavadīt trešdienas vakaru kopā un izbaudīt izrādi "Savādais no Notrdamas". Ar izrādi jau esam viesojušies vairākās Latvijas pilsētās. 2017. gada nogalē piedalījāmies un uzvarējām Lietuvas Teātra festivālā īpašiem cilvēkiem bez īpašām vajadzībām. Maija sākumā izrāde devās uz Brestu. Arī tev būs sava loma un tavs emocionālais stāvoklis aplausu formā rādīs, cik tu labi esi iejuties lomā.
 
Šo vakaru vēl skaistāku padarīs vairāki tautā iemīļoti mākslinieki:


Marija Naumova;
Elza Rozentāle;
Iveta Baumane Roberts Pētersons un perkusionists Viesturs Samts;
Biedrības "Cerību spārni" Gaismas teātris;
Zvaigžņu dzirksts duo;
Dziesminieks Artis Salaks no Imantas ar savu psihoterapeiti;
JVClubs;
Pozitīvo ļaužu teātris "Ārpus robežām";
Dienas centra "Saime" mākslinieki.
 
Katrs skatuves brīnumdaris ar savu slavu, nopelniem, pieredzes nastu. Arī šoreiz zvaigžņu spožums ir svētku košumam un sirds siltumam.
 
Tiekamies 23.maijā plkst 19 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē, kur radīsim iespēju sirsnībai. Tā būs laba dāvana Ogrei šajā jubilejas gadā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41348

2018. gada 22. maijā, 08:10, Aktualitātes
Jurijs Lanavojs, Dienas centra "Saime" vadītājs

Jaunākie komentāri

(: • 2018. gada 24. maijā, 17:10
Labdarības pasākums, ok. Bet labdarības mērķis- tā arī'netapa skaidrs.
atbilde uz Brestu • 2018. gada 22. maijā, 16:26
Viņi bija Brestā šogad, maija sākumā.
uz Brestu • 2018. gada 22. maijā, 14:31
Vai maija sākums domāts nākamo gadu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet