Atgriezties pie raksta

Uz ko norāda pie laternu staba pieslēgts velosipēds? Foto

Transportlīdzekļu skaits velosipēdu novietnē pie Ogres 1.vidusskolas liecina, ka atbraukt uz skolu ar velosipēdu ir gana populāri.

Kur tos likt stundu laikā un vai obligāti tie jānes augšā pa kāpnēm? Daļa braucēju izvēlas atstāt velosipēdus lejā un pieslēdz tos pie laternu stabiem, nevilšus dodot norādes par Ogri kā velosipēdistiem draudzīgu pilsētu.


Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs skaidro, ka spirālveida velosipēdu statīvs atrodas turpat pie skolas, ir piemērots visu veidu un izmēru braucamrīkiem un ir pietiekami plašs, lai visiem pietiktu vietu. 


"Uz bērniem kā satiksmes dalībniekiem attiecas pilnīgi tie paši noteikumi, kā uz citiem satiksmes dalībniekiem," saka direktors, atgādinot arī, ka noteikumu neievērošanas gadījumā iedzīvotāji var vērsties pēc palīdzības kādā no pašvaldības iestādēm.


Par velosipēdu pieslēgšanu pie laternu stabiem iedzīvotāju domas dalās: vieni raizējas par nomīdīto zālāju, otri – slavē braucēju kustību prieku.


Iespējams, ka risinājums būtu rodams pavisam vienkāršs – izveidot pilsētā velosipēdu novietnes vietās, kur pēc tām ir vajadzība.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41367

2018. gada 25. aprīlī, 08:03, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Zebiekste • 2018. gada 27. aprīlī, 08:24
Tu arī man patīc ! ;)
apsis • 2018. gada 26. aprīlī, 23:22
Zebiekste>Pāris zebiekstēm atsitis vēlēšanos čakarēt prātu,līdzcilvēki prata novērtēt.
> to apsis • 2018. gada 26. aprīlī, 10:17
Par tuneļa pārbūves un KC kāpņu remonta ilgo muļļāšanos un slikto darbu organizāciju atbildīgs ir tikai un vienīgi pasūtītājs - Ogres dome. Ja pasūtītājs pats ir saskaņojis sūdīgu projektu (iespējams jau, ka labi, tuvi draugi izstrādāja to projektu un draugi ir jāatbalsta :P), tad neko labu arī nevar gaidīt. Un, ja pasūtītājs nepieprasa būvniekam iekļauties termiņos un nepieprasa darbu kvalitāti, tad būvnieks laiž muļķi svilpodams.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet