Atgriezties pie raksta

Tvīda brauciens Ogrē jau 5. reizi Foto

4.maijs – diena, kad svinama Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošana, ir svētki arī velobraukšanas gardēžiem, jo Ogrē notiek ikgadējais Tvīda brauciens.

Šogad maršruts no Ogres centra aizveda līdz Zilajiem kalniem, kur netālu no piedzīvojumu parka "Milžu taka" "M.Pūres beķereja" braucējus pacienāja ar kliņģeri un tēju. Bet, lai paša Tvīda brauciena garšu izbaudītu, neiztikt bez atbilstoša tērpa, stila konsultanta padoma, friziera un varbūt pat kāda vēstures muzeja apmeklējuma, lai izvērtētu, vai izvēlētais aksesuārs atbilst šim pasākumam. 


Tvīda braucienu Ogrē organizē "M.Pūre" beķerejas un restorāna (SIA "Kūku darbnīca") īpašniece Iveta Zāģere un Māris Bulats, sadarbībā ar Ogres novada Kultūras centru (ONKC) un Ogres novada pašvaldību.


"Protams, ka katru gadu tas ir citādāk, un nav divu vienādu gadu," jautāta par 5. Tvīda brauciena norisi, teic I.Zāģere, piebilstot, ka reizēm ir kādi sīkumiņi, ko nejūt dalībnieki, bet par kuriem zina organizatori. 


"Prieks ir par to, ka apmeklētāji ir un ka viņi ir pucējušies. Tas ir tas lielākais gandarījums," uzsver I.Zāģere. "Šogad bija aptuveni 250 līdz 300 cilvēki. Pārsvarā ogrēnieši, kas braucienā piedalās gadu no gada. Tas ir pozitīvākais pārdzīvojums, ja ir tie, kas ir katru gadu, kuri salīdzina un vērtē, un zina, ko viņi grib sagaidīt."


ONKC direktore Antra Purviņa Tvīda braucienā piedalās pirmo reizi. "Šogad bija iespēja izbraukt "Tvīda brauciena" maršrutu. Zilajos kalnos mums bija brīnišķīgs pikniks, savukārt laiks lutināja pasākuma dalībniekus! Protams, par šo burvīgo tradīciju jāsaka paldies Ivetai, kura jau piekto gadu ogrēniešus un pilsētas viesus priecē ar šo tradīciju," viņa stāsta, iesakot aplūkot arī strūklaku kompleksu "Digitālais aizkars", kurš nupat kā sācis darboties.


Ciemupiete Līva Priede Tvīda braucienu atklājusi pagājušajā gadā. "Man patīk iejusties dažādos tēlos, un šis ir viens no veidiem, kā var parādīt sevi vēl citā stilā, jo ikdienā ir viens stils, darbā ir cits stils un dažādu pasākumu apmeklēšanas laikā arī cits. Šeit var ieturēt to seno laiku stilu. Man patīk papētīt pirms tam gan žurnālus, gan portālus, kā tad ir bijis, ko cilvēks ir vilcis, un mēģināt piemēroties," viņa skaidro, atklājot, ka galvenā uzmanība tiek pievērsta krāsām. Svarīgi arī tas, lai krāsas būtu saskaņotas ar līdzbraucējiem. Šogad izraudzītās krāsas ir tumši zila un balta. 


Ogrēniete Guna Lazda šogad Tvīda braucienā nav devusies, jo dēls Kristiāns (3 gadi) veloprieku atklājis pavisam nesen.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41436

2018. gada 5. maijā, 01:01, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 13:52
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
jautrais • 2018. gada 10. maijā, 22:29
Tur jau ir tā tvīda odziņa, kad skaistule mēģina iegrozīties kadrā, bet citas par to saka to smalko "fui, nu kā tā var!". Pa pirmo, viss kā pienākas.
Skaisti! • 2018. gada 9. maijā, 00:03
Paldies organizētājiem! Pasākums bija lielisks! Šogad visi vairāk piedomājuši pie apģērba, nebija daudzo braucēju no malas kā pagājšgad. Kolosāls pikniks ar mūziku un cienastiem! Ļoti patika ansamblis uz Brīvības ielas, mīmi bija forši, arī iespēja uzkrāsoties un aizņemties tērpus. Gaidu nākamo gadu! Nezinu, kas domāts ar grozīšanos pa priekšu, bet tērpu skate bija atraktīva. Forši, ka cilvēki tik atraisīti, ka bez kautrēšanās iet pa sarkano paklāju. (Vai tad vajadzētu kaunīgi stāvēt malā? )

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet