Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 15.maija numurā:

* 19.maijā tomeniešu salidojums un Atmiņu diena;
* Sudraba vērdiņu jaundzimušajiem dāvā arī Lielvārdes novadā;
* Pēc vairāku dienu meklējumiem Mārtiņš Dombrovskis joprojām nav atrasts;

* "Rembates Cielaviņa 2018" – ķegumiete Astra Ruņģe
Diplomu "Kautrīgākā Cielaviņa" saņēma Olīvija Kārkliņa, bet Patrīcija Krastiņa tika atzīta par "Drosmīgāko Cielaviņu". Kā "Staltāko Cielaviņu" godināja Emīliju Ābelīti, bet "Sirsnīgākās Cielaviņas" gods tika Evai Grietai Seržantei. Gustu Jansonu atzina par "Smaidīgāko Cielaviņu", bet Klāvu Čodoru – par "Sapņaināko Cielaviņu".


Vairāk lasiet jaunajā "OVV".


* Turpmāk par NMPD nepamatotu izsaukumu jāmaksā 56 EUR
Uz ārkārtas tālruni 113 jāzvana nekavējoties, ja cilvēks ir bezsamaņā, ja neelpo vai rodas pēkšņi elpošanas traucējumi, ir gūta smaga trauma, stipra asiņošana, ir pēkšņa, dzīvību apdraudoša saslimšana (infarkts, insults u.c.) u.c.


* 25. un 26.maijā – Ķeguma novada svētki. Ko tie piedāvā?


* Vai nākamgad Ogrē par siltumu maksāsim vairāk?


* Ogrē saremontēts Zilokalnu prospekts un Kranciema iela
Tikai pagājušajā vasarā Zilokalnu prospekts tika kapitāli pārbūvēts – visā tā garumā ieklāja jaunu asfaltbetonu. Diemžēl šoziem netālu no krustojuma ar Vidus prospektu notika ūdensvada avārija, kuras dēļ jauno asfaltu nelielā posmā nācās uzlauzt. Pēc avārijas seku novēršanas bedre tika piepildīta ar šķembām, ko regulāri papildināja un pieblietēja, lai ielu būtu iespējams izmantot satiksmei. Jaunu asfaltu šajā posmā varēja uzklāt tikai šomēnes, kad ar pilnu jaudu sāka darboties asfalta rūpnīcas.


* Ogres upē Lēdmanē atrod cilvēka mirstīgās atliekas
"Pēc sestdien Ogrē notikušās bezvēsts pazudušā Mārtiņa Dombrovska meklēšanas Ogrē, svētdien, 13.maijā, kopā ar sievu devos atpūtas braucienā ar laivu pa Ogres upi," tā savu stāstījumu iesāk brīvprātīgo meklēšanas organizācijas "Bezvests.lv" meklēšanas grupas vadītājs Aleksandrs Bogdanovs.


* Kā tikt pie mantojuma: skaidro notāre;
* Jauno kartupeļu šašlika recepte – ir vērts izmēģināt!
* Daba: Mūsu faunas skanīgi krāšņā rota – putni jeb kāpēc no 15.aprīļa līdz 30.jūnijam koku ciršana aizliegta?


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41495

2018. gada 15. maijā, 00:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:25
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
interesanti • 2018. gada 15. maijā, 08:39
Ideja par sudraba vērdiņiem Latvijas 100. gadā dzimušajiem patiesībā ir laba. Apsveicami arī tas, ka visi mūsu novadi ir tai atsaukušies.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet