Atgriezties pie raksta

Ogrē tūrisma sezonu atklās ar Līkā tilta regati Foto

26. maijā plkst.14 Ogrē ar Līkā tilta regati tiks atklāta jaunā tūrisma sezona., informē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.

Pasākums, kurš Ogrē norisinās jau astoto gadu, kļuvis par tradīciju un ik gadu pulcē aizvien vairāk ogrēniešu un pilsētas viesu. Kā ierasts, arī šogad pasākums norisināsies pie Arkveida gājēju tilta.


Lai cīnītos par galveno balvu, Tallink sarūpēto kruīza ceļojumu 4 personām maršrutā Rīgas-Stokholma-Rīga, sacensību dalībniekiem jānokomplektē komanda 3 cilvēku sastāvā. Nepieciešami divi azartiski airētāji, kas, vienotā ritmā, stūrēs laivu konkrētajā maršrutā un viens karoga turētājs, kurš cēli reprezentēs pārstāvēto dobubiedru grupu un uzturēs možu komandas garu.


Pasākuma norises laikā regates dalībniekus un skatītājus priecēs arī dažādi Ogres tūrisma uzņēmēji – piedzīvojumu parks "Aļaska" piedāvās troses nobraucienu pāri Ogres upei, savukārt ūdens prieku cienītāji varēs izmēģināt "WindBorn.lv" sup dēļus. Tāpat arī gardos "Ocafe" dzērienus un "M. Pūres beķereja" našķus varēs baudīt turpat Ogres upes krastā. Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties "Ķeipenes piparkūku" apgleznošanas meistarklasēs, kā arī iegādāties jau gatavus gardos mākslasdarbus. 


Ar sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori – Ogres novada Tūrisma informācijas centrs. Dalība pasākumā ir bez maksas! Dalībniekus aicina  padomāt par tērpiem un komandas vizuālo noformējumu, jo gan atraktīvāk ģērbtie regates dalībnieki, gan pamanāmākie līdzjutēji tiks pie pārsteiguma balvām, ko sarūpējuši pasākuma atbalstītājiem.


Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 25. maijam plkst. 17. Līkā tilta regates Nolikumu un pieteikuma formu var aizpildīt elektroniski vai saņemt klātienē Ogres novada Tūrisma informācijas centrā Ogrē, Brīvības ielā 36.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41500

2018. gada 15. maijā, 14:27, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

To Gunta • 2018. gada 17. maijā, 13:43
Nav jēgas atjaunot. Laiviņas tiek regulāri nolauztas. Atjaunošana maksā dārgi...
Gunta • 2018. gada 17. maijā, 12:34
Turismu sezona atklata ,bet pie lika tilta uz akmens vairakus menešus neatjauno pazuduśas laiviņas.Akmens ejot uz estràdi
Paldies, Ogrenet! • 2018. gada 16. maijā, 19:25
Uldi, man ogrenet ir vajadzīgs, arī ja raksta tikai par kultūru. Bet, protams, labi, ka ar tā palīdzību ar kaut ko citu uzzināt. Arī par laipām.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet