Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18.maija numurā:

* Aicina piedalīties publiskajā apspriešanā par koku ciršanu Ogrē;
* Saeimā trūkst atbalsta iniciatīvai "Pensija bez nodokļa";
* Ogres orientieristiem medaļas Ādažos, Carnikavā un Ķekavā.

* Konkursā "Vecmāmiņa 2018' piedalās arī ogrēniete Maija Bogadanova
Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā norisinājās viena no konkursa "Vecmāmiņa 2018" klātienes atlases kārtām. Tajā piedalījās arī ogrēniete Maija Bogdanova, kura ir ne vien mīļa vecmāmiņa pieciem mazbērniem, bet arī raksta dzeju, komponē dziesmas ar saviem un citu dzejnieku vārdiem, muzicē un vaļas brīžos gatavo krāšņas piespraudes. Viņa joprojām arī strādā – Ogres mūzikas skolā sagatavo jaunos pianistus.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Informē Labklājības ministrija: Kas un kā mainīsies pensionāru dzīvē?
Aprīlī Saeima veica grozījumus Pensiju likumā, turklāt no šī gada 1.jūlija daļai pensionāru tiks paaugstināts piemaksas apmērs. Arī pensiju indeksācija 1.oktobrī daļai pensionāru būs lielāka, jo tiks ņemts vērā viņu darba stāžs. Visi šie jauninājumi ir izraisījuši palielinātu senioru interesi un jautājumus.


Lai nepieļautu dažādas interpretācijas un veicinātu saprotamu gaidāmo izmaiņu skaidrojumu, Labklājības ministrija sagatavojusi skaidrojumu par šīm aktualitātēm.


* "Ogres namsaimnieks": Siltumenerģija un tās izmaksu aprēķināšana nākamajā apkures sezonā
Mums ir divi siltumenerģijas ražotāji – gāze un šķelda, bet samaksa ir par vienu megavatstundu. Kā tā veidojas, vai tiek rēķināta vidējā maksa? Vai iedzīvotāji var savā mājā siltuma skaitītājus uzstādīt katrā dzīvoklī atsevišķi? Kādas ir iespējas mājā regulēt siltuma daudzumu, kas tiek padots dzīvokļos? Ja mājā paredzēta renovācija, kas notiks ar tiem, kuri uzlikuši lielākus radiatorus nekā paredzēts. Vai viņiem tie jānomaina?


Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem – atbildes jaunajā "OVV".


* Jauni fakti par "Ogres namsaimnieka" kriminālprocesu
"Vēl pagājušā gada novembrī es kā žurnālists sazinājos ar Valsts policiju, jautājot, kad par Brieža aizturēšanu tika vai tiks oficiāli informēta Ogres novada pašvaldība. Atbildi nesaņēmu, man paskaidroja, ka tā netikšot sniegta izmeklēšanas interesēs...," tā Ritvars Raits.


* E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolu vadīs Aivars Peisenieks
Amata pretendents Aivars Peisenieks, uzrunājot kolēģus, atklāja, ka uz vidusskolas direktora vietu pieteicies, jo viņu aicinājuši gan vairāki bijušie kolēģi no skolas, kur Peisenieks strādāja par skolotāju uzreiz pēc augstākās izglītības iegūšanas, gan citi lielvārdieši un pat ģimenes locekļi. Pirmajā izsludinātajā konkursā viņš tomēr nepieteicās, bet, kad redzēja, ka pretendentu nav, otrajā jau startēja.


* Topošo absolventu vizītkarte: Mazozoliešu devītie – saliedētu, patstāvīgu, radoši darbīgu jauniešu piecnieks un audzinātāja Daiga Zamarina
"Mums paveicies, jo ne katram ir iespēja braukt vasaras ekskursijā bez gida – mūsu skolotāja labi zina vēsturi. Viņa rīko arī dažādus, ļoti interesantus klases pasākumus, vakarus, pārgājienus."


* SK "Rembate" dāmas un seniori - Latvijas vicečempioni;
* "BS Ogre" Latvijas čempionāta sudrabs vecuma grupā U14;


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41527

2018. gada 18. maijā, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tuftalogs • 2018. gada 18. maijā, 08:03
Lai veicinātu skaidrojumu, ministrija sagatavojusi skaidrojumu.
bij. audzēkne • 2018. gada 18. maijā, 06:23
Lai Maijiņai izdodas! Balsojam!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet