Atgriezties pie raksta

Pašvaldība plāno izsniegt atļauju koncerta rīkošanai Ogres estrādē

Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komiteju sēdē tika izskatīts pasākumu organizatoru iesniegums ar lūgumu pašvaldībai atļaut organizēt pasākumu Ogres estrādē 26.maijā.

Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis informēja deputātus, ka ir saņemts SIA "Larido" iesniegums par publiska pasākuma organizēšanu – dziedātāja Maks Korzh koncerta rīkošanu Ogres estrādē, Jāņa Čakstes prosp.2, Ogrē, no 26. maija plkst.18 līdz 27. maija plkst.4.


P.Špakovskis skaidroja, ka 16.maijā ir notikusi pasākuma organizatoru sanāksme ar visiem atbildīgajiem dienestiem, to vidū valsts un pašvaldības policijas, PA "Ogres namsaimnieks" pārstāvjiem, tajā izrunāti visi problēmjautājumi, galvenokārt par satiksmes organizēšanu un kārtības nodrošināšanu pasākuma laikā un pēc tā. Satiksmes organizēšanu apgrūtinās tas, ka šobrīd J.Čakstes prospektā un uz autoceļa Rīga – Daugavpils Ogrē notiek remontdarbi.


"Ar pasākuma organizatoriem izrunājām visas pašvaldības prasības un viedokli. Pasākuma organizatori ir noslēguši vienošanos ar valsts policiju par satiksmes organizēšanu pasākuma laikā, ir vienošanās ar "Ogres namsaimnieks" par teritorijas uzkopšanu. J.Čakstes prospektā, kur šobrīd notiek remontdarbi, pasākuma laikā tiks ieviesta vienvirziena kustība. Pasākuma organizatoriem tika ieteikts informēt pasākuma apmeklētājus par autostāvvietām Ogres pilsētā, lai neveidotos sastrēgumi tiešā estrādes tuvumā," informēja P.Špakovskis.


Deputāte Antra Purviņa ierosināja estrādes īpašniekam iesniegt domei šīs sezonas estrādē plānoto pasākumu grafiku, ko ņemt vērā, plānojot Ogres Kultūras nama pasākumus Ogres pilsētā.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis uzdeva sagatavot vēstuli Valsts policijai ar lūgumu nodrošināt papildu policijas ekipāžas Ogres pilsētā pasākuma laikā, tāpat pastiprināti jāpatrulē pašvaldības policijai. "Ogres pilsētas centra attīstībā ir ieguldīti lieli līdzekļi - pastiprināti jāraugās, lai nenotiktu demolēšana un citas nekārtības," uzsvēra E.Helmanis.


Tautsaimniecības komitejas deputāti nolēma virzīt SIA "Larido" iesniegumu izskatīšanai domes sēdē 24.maijā, lai pašvaldības izpilddirektora vietnieks varētu izsniegt atļauju pasākuma rīkošanai normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41534

2018. gada 18. maijā, 09:02, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

• 2018. gada 22. maijā, 23:15
Viens ir skaidrs - tas pasākums nav domāts ogrēniešiem...
Prātiņam • 2018. gada 21. maijā, 22:57
Tāpēc, ka Ogre ir peldu un veseļošanās kūrorts, kā tas pa ceļam uz estrādi visiem izlasāms :)
Vai • 2018. gada 20. maijā, 23:16
Vai tad tur tik ok ka cilvēki var iet un skatīt koncertu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet