Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22.maija numurā:

* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;
* Muzeju naktī Ogrē piedāvā ielūkoties kino, teātra un cirka šūpulī;
* "Zaļās jostas" rīkoto, videi draudzīgo konkursu rezultāti;

* Tomeniešu salidojumā novēl daudz jaunu ģimeņu un bērnu
Visi varēja iestiprināties gan ar garšīgām divu veidu zupām, no kurām viena bija aukstā skābeņu, bet otra – zivju zupa, vārīta no Tomes zivjaudzētavas storēm un forelēm. Bija arī tēja un kafija, kā arī Tomes mājsaimnieču ceptas gardas kūkas un pīrāgi. Mūsu dienās bieži tā negadās, bet Tomes salidojumā visi šie gardumi bija bezmaksas, tādējādi salidojuma dalībniekiem liekot justies, ka viņi piedalās kādā lielā ģimenes pasākumā.


Vairāk lasiet Ritvara Raita rakstā.


* Līdz 1.jūnijam daļai iedzīvotāju obligāti jāiesniedz ienākumu deklarācija
Jaunajā "OVV" lasiet, kādām iedzīvotāju kategorijām jāiesniedz gada ienākumu deklarācija par 2017.gadā gūtajiem ienākumiem.


* Bartkevičam viņa partijas biedrene neatdod parādu
Atbildētāja Rijze pēc prasības iesniegšanas tiesā ar savu kreditoru neesot sazinājusies, parāda summa joprojām nebija atmaksāta. L.Rijze nebija ieradusies arī uz tiesas sēdi, turklāt par neierašanās iemesliem nepaziņoja, kā arī nebija lūgusi atlikt lietas izskatīšanu, lai gan par tiesas sēdes laiku un vietu viņai bija paziņots.


* Traucē vecā rampa un dažas bedrītes
"Draudzības ielas autobusu pietura ir savesta pilnīgā kārtībā, bet, kā redzams, pietrūcis dažu šķipeļu asfalta, lai likvidētu bedrītes, kas palikušas tieši pie autobusa pieturas. Patīkami nav, kad lietainā laikā garāmbraucošās mašīnas tevi apšļaksta no galvas līdz kājām. Tāpēc ceram, ka nākamā gada budžetā tiks ierēķināta nauda, lai novērstu šo situāciju," tā Vecais Andžs no Draudzības ielas.


* Topošās Ikšķiles katoļu baznīcas zvans skanēs La minorā
"Gribu pateikt lielu paldies prāvestam Konstantīnam Bojāram, kuru ļoti apbrīnoju par to uzcītību, ar kādu viņš spēj realizēt savas idejas, projektus. Vēlos teikt paldies arī Savicka kungam. Viņš ir ikšķilietis un daudz atbalstījis tieši sakrālus projektus. Ceru, ka to turpinās darīt. Mēs varam tikai priecāties, ka šī būve Ikšķiles pilsētā kļūs par vēl vienu kultūras centru, kur katoļu draudze un jebkurš varēs nākt, gūt garīgu mierinājumu, bagātību un nodoties pārdomām," sacīja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.


* Aizliegums ēst pēc sešiem vakarā ir mīts.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41557

2018. gada 21. maijā, 21:56, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ai, ai, ai • 2018. gada 22. maijā, 08:00
Pirms gadiem desmit Bartkevičam un Rijzei tāds iznākums pat sapņos nerādījās. Tā paiet pasaules godība...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet