Atgriezties pie raksta

Atļauj rīkot koncertu Ogres estrādē Pielikums

Pielikumi

Ogres novada domes sēdē 24. maijā, izskatot SIA "Larido" iesniegumu, pieņemts lēmums atļaut Ogres estrādē nakts laikā rīkot publisku pasākumu – dziedātāja Maksa Korža (Maks Korzh) koncertu.

Pasākums sāksies 26.maijā plkst. 18 un beigsies 27.maijā plkst. 04.


Jau vēstīts, ka jautājums par atļaujas izsniegšu koncerta rīkošanai pirms nedēļas – 17. maijā –, tika apspriests Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komiteju sēdē. 


Gan pirms, gan pēc komitejas sēdes pašvaldībā tika rīkotas sanāksmes ar pasākuma organizatoriem un atbildīgajiem dienestiem.


Kā informē SIA "Larido" pārstāvis, pasākuma apmeklētāju skaits lēšams no 2500 līdz 3000.


Šobrīd ir pārrunāti visi jautājumi, kas saistās ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu pilsētā pasākuma laikā un pēc pasākuma, tāpat arī par teritorijas uzturēšanu kārtībā un sakopšanu pēc pasākuma, satiksmes organizēšanu un autotransporta novietošanu.


Pielikumā: satiksmes organizēšanas shēma pasākuma laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41579

2018. gada 24. maijā, 16:52, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

nu jopcik • 2018. gada 31. maijā, 13:29
nez kā jūs visi dzīvojāt kad nebija Helmaņa, ko aprējåt? Šaurās pierītes, ibio...
!!! • 2018. gada 31. maijā, 13:06
Lūk kādus koncertus vēlas cilvēki kas dzīvo Ogrē, estrādes tuvumā ! (pa dienu) https://www.youtube.com/watch?v=KwDq-bkmaok Bet par jauniešiem jau vienalga, savus laikus ir piedzīcojuši, izbaudījuši. Un visi brīnās kur paliek jaunieši, kāpēc neko nerīko priekš jauniešiem. jo ir tādai, indivīdi kuriem traucē troknis, arī reizi gadā!!!
? • 2018. gada 27. maijā, 09:23
Ko tu ar šo muļķīgo komentāru gribēji paust? Kad Helmanis ir cīnījies par klusumu estrādē - kādu piemēru dērētu no tavas puses...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet