Atgriezties pie raksta

Labdarības pasākums "Iespēja" dod iespēju kļūt labākiem Foto

23.maijā Ogres novada Kultūras centrā notika Ogres novada Dienas centra "Saime" un biedrības "Lux Viridia" organizētais pavasara labdarības pasākums "Iespēja 2018".

Labdarības koncerts "Iespēja" notiek jau septīto reizi, un no citiem pasākumiem atšķiras ar to, ka tajā piedalās visnesavtīgākie mākslinieki un vissaprotošākie skatītāji.


Būt Ogrē un nekur citur šajā vakarā izvēlējās dziedātājas: Marija Naumova, Elza Rozentāle, Iveta Baumane, kā arī mūziķis Roberts Pētersons un perkusionists Viesturs Samts, Biedrības "Cerību spārni" Gaismas teātris, "Zvaigžņu dzirksts duo", dziesminieks Artis Salaks no Imantas ar savu psihoterapeiti, "JV Club" dejotāji.


"Man ir prieks dziedāt zālē, kas skaņas ziņā ir viena no labākajām Latvijā, un vēl lielāks prieks būt pasākumā "Iespēja". Tā ir iespēja mums visiem izdarīt kaut ko labu. Manuprāt, mēs bieži neiedomājamies, ko mēs varētu dot citiem cilvēkiem, jo esam pārliecināti, ka mums nav nekā īpaša. Dažkārt smaids, labs vārds vai kopā pavadīts laiks ir tieši tas, kas tam citam vajadzīgs," sacīja 2002.gada Eirovīzijas konkursa uzvarētāja Marija Naumova.


Koncertā piedalījās arī mājnieki - Dienas centra "Saime" mākslinieki un Pozitīvo ļaužu teātris "Ārpus robežām", kurš mājvietu radis Dienas centrā "Saime".


Ar izrādi "Savādais no Notrdamas" Pozitīvo ļaužu teātris "Ārpus robežām" skatītājus vedināja uz pārdomām, kurām varbūt viņi nebija līdz šim ļāvušies. 


"Viduslaiki - skaistā vijole, čigāni, Notrdama, bet šodien mēs esam šeit, Ogrē. Kas no tiem laikiem ir mainījies? Telefoni, tehnoloģijas, bet vai tās mūs ir padarījušas labākus? Manuprāt, ka kaut kas tāds, kas tagad notika uz skatuves, mūs dara citādākus un labākus. Tā ir atslēdziņa, ar kuru var atslēgt sirdi. Es vienmēr šajā izrādē ieraugu ko jaunu. Un iedomājieties, kā pēc šāda pasākuma var iziet uz ielas un kādam nodarīt ko ļaunu? Protams, ka nē. Paldies jums visiem, kuri atnāca uz šo koncertu!" sacīja Dienas centra "Saime" vadītājs Jurijs Lanovojs, aicinot turpmāk visiem dzīvot ar smaidu un labestību citam pret citu. J.Lanovojs pateicās arī Ogres novada pašvaldībai un Ogres novada Kultūras centram par atbalstu koncerta organizēšanā.


Šogad koncerta apmeklētāju saziedoto naudu plānots izmantot Dienas centra "Saime" dalībai starptautiskajā sportisko un radošo aktivitāšu nometnē "Iespēja" cilvēkiem ar fiziskās un intelektuālās attīstības traucējumiem.


Līdz šim par labdarības koncertos iegūtajiem līdzekļiem "Saime" iegādājusies bungu komplektu, formas tērpus "Saimes" mini futbola komandai, fotokameru, metronomu ar midi funkciju un citas nepieciešamas lietas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41582

2018. gada 24. maijā, 18:42, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Antuāns de Sent-Ekziperī • 2018. gada 27. maijā, 17:42
Galu galā nesavtīgi dāsns var būt tikai uzvarētājs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet