Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 25.maija numurā:

* Atļauj rīkot koncertu Ogres estrādē;
* Par Ogres čempioni basketbolā pirmo reizi kļūst "Los OG3R";
* Lielvārdes čempionātā florbolā triumfē "VK Solima".

* Fotokonkursa "Mana Ogre" dalībnieces arī turpmāk tvers mirkļus, kuros jūt dvēseli
24.maijā Ogres novada pašvaldības mazajā zālē satikās fotokonkursa "Mana Ogre" dalībnieces Marija Zālīte, Ilze Zirdziņa, Anna Kudeiko, Vilhelmīne Gutovska, Ilze Puriņa un tā organizatori – pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas un laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" darbinieki.


* Tiesas lēmums: Ogres novada pašvaldībai jāpiekāpjas totalizatora organizatoriem
Pašvaldība iesniedza kasācijas sūdzību, taču šā gada 27.aprīlī ar Augstākās tiesas Rīcības sēdes lēmumu saņēma atteikumu pieņemt minēto kasācijas sūdzību.


"Šis ir ļoti smags lēmums. Diemžēl pašvaldība zaudēja šajā tiesas procesā, un mums jāpilda tiesas lēmums, bet mēs atgriezīsimies pie šī jautājuma kopumā. Viss, viss nav beidzies. Turpināsim strādāt pie tā, lai ierobežotu šādu pakalpojumu sniegšanu mūsu pilsētā, it īpaši vietās, kur ceļā uz skolu garām dodas skolēni," saka Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis. 


* Ceļojums: Sibīrijas piezīmes. Vitimas upes noslēpumi
"Varbūt paveiksies, un naktī jūs uzmodinās ūdens, kas klusiņām zogas teltī. Jo Vitimā ūdens līmenis pa vienu nakti var celties par diviem līdz pieciem metriem. Rekords ir 18 metri... Tas gan bijis tālajos astoņdesmitajos. Bet varbūt jūs pamodinās kāds alnis, brizdams pa ūdeni. Varbūt upe izsīks, un nedēļu būs jāgaida, kamēr "atnāk" pietiekoši daudz ūdens, lai varētu laivot. Varbūt jums paveiksies vēl vairāk un sastapsiet nelegālos nefrītračus – kriminālus salašņas. Tad jūsu pozitīvajai emociju gammai un adrenalīnam pievienosies visai spilgtas cita veida emocijas, jo, iespējams, tiksiet aplaupīts. Bet varbūt arī – nē. Nu – mani aplaupīja. Bet es nekļuvu nabags. Un viņi nekļuva bagāti. Bet daudzo krietno, sirsnīgo un viesmīlīgo sibīriešu acis satumsa, uzzinot, kā viņu zemē kādi nelieši ir izturējušies pret ciemiņu. Bīstami satumsa. Jo – taigā ir savi likumi..." tā ievadā raksta piezīmju autors, ogrēnietis Ainārs Kadišs.


Vairāk lasiet jaunajā "OVV"!


* Ekskursija: "Pikšas" – Dobele – Krimūnas – Pokaiņi


Par to – ogrēnietes Olgas Brauneres rakstā.


* Topošo absolventu vizītkartē: Lielvārdes pamatskolas 9.klase – katrs ar savu "es"
Nākotnes plāni. Personīgi tomēr neafišējot, var atklāt, ka turpmāko darba ceļu jau izvēlējušies dizaina speciālisti, juristi, fizioterapeiti, IT speciālisti, pavāri, viesmīlis, floriste, galdnieks. Savukārt tie, kas vēl nezina vai tikai nojauš savu profesionālo mērķi un mācību gaitas, turpinās izglītību vidusskolā.


* Jumpravieti tiesā par divu cilvēku slepkavības mēģinājumu
Liktenīgajā dienā apsūdzētais bija sliktā noskaņojumā un ļoti dusmīgs uz savu sievu un triju bērnu māti Nadeždu un viņas draugu Sergeju, jo visā pagastā jau runājuši, ka sieva Edgaru krāpjot. Jumpravietis todien bija devies uz degvielas uzpildes staciju, lai nopirktu kanniņā benzīnu degvielas zāles pļāvējam, pie reizes iegādājies lielo alus pudeli.


* Ogres snaiperi sadalījuši trīs kausus;


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41583

2018. gada 25. maijā, 00:59, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

interesanti • 2018. gada 25. maijā, 06:34
Ir jau dzirdētas ļoti labas atsauksmes par Aināru Kadišu un par šo viņa ceļojumu. Paldies avīzei! Noteikti izlasīšu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet